Negalime naršyti internete (įskaitant socialinę žiniasklaidą) nematydami Sidnėjaus Sweeney vardo ar iššokančių nuotraukų, nes 24 metų aktorė šiuo metu yra visur! Ir mes tikrai nesiskundžiame! Tačiau keli žmonės pastebėjo, kad Euforijos žvaigždė šiais laikais atrodo kiek kitaip, kaip rodo kai kurios jos nuotraukos prieš euforiją; ypač lyginant su naujausiais.

Nors Sidnėjus vis dar labai jaunas ir kai kurie jos pokyčiai gali būti siejami su augimu, gerbėjai suabejojo, ar tokios kosmetinės procedūros yra subtilios (ir mes tikrai turime omenyje subtilias, nes pokyčiai yra labai maži) ar tai yra kažkas paprastesnio, pavyzdžiui, įvairios makiažo technikos.

Ar Sidnėjus turėjo nosies darbą?

Keli gerbėjai uždavė šį klausimą, nes kai kuriose nuotraukose galima pastebėti labai subtilų skirtumą aplink „Tautiškos giesmės“ aktorės nosies galiuką, o tai gali reikšti labai subtilią rinoplastiką arba mažiau invazinius užpildus. Tačiau kiti gerbėjai tai atidavė geresnei glam komandai ir įvertino tokius dalykus kaip labiau profesionalus nosies kontūravimas ir paryškinimas. Ir jei Kardashians mus ko nors išmokė, tai niekada nenuvertinkite kontūravimo galios!

Ar Sidnėjus turėjo užpildų?

Kalbant apie užpildus, kai kurie gerbėjai susimąstė, ar „Naktinių dantų“ aktorė per daugelį metų turėjo kokių nors užpildų, nes jos veidas atrodo šiek tiek lygesnis ir putlesnis nei anksčiau, todėl gerbėjai mano subtilūs užpildai jos žandikaulyje ir skruostikaulyje, nes abu atrodo šiek tiek ryškesni ir labiau apibrėžti. Kai kurie gerbėjai taip pat mano, kad šiais laikais jos lūpose yra šiek tiek daugiau apimties, o tai, jų manymu, priklauso nuo mažiausio lūpų užpildo kiekio.Tačiau kiti gerbėjai užsiminė, kad tai gali būti tik tipiškas jos paauglystės pokytis į pilnametystę, kai pridedama puiki makiažo meistrė, kuri gali padaryti lūpas didesnes naudodama profesionalias lūpų pieštukų ir lūpų dažų technologijas.

Splash News

"Dar keli gerbėjai įvertino B altojo lotoso žvaigždės pasirodymą Instagram puslapyje @truthaboutfaves, o reakcijos yra gana įvairios! Nosis kitokia. Ypatingai patarimas, pastebėjo vienas gerbėjas, o tai buvo ir kito gerbėjo nuomonė, kuri pridūrė, Nosies darbas tikrai, o gal užpildai? Kita gerbėja komentavo: „Nose job“ lūpų užpildai tikrai pagerino jos bruožus, o po to – jaustukas „širdelės akys“. Nuostabiausias subtilus nosies darbas ir lūpų užpildai pagyrė kitą gerbėją, o kitas pridūrė: „Šis nosies darbas yra tiesiog tobulas“."

"Kiti įtarė, kad vienintelis paaiškinimas buvo geresnis makiažas, kai vienas gerbėjas rašo. Ji atrodo taip pat kiekvienoje nuotraukoje, tik geriau makiažas.Atrodo lygiai taip pat lol skirtingas makiažas ir kampai yra viskas, sutiko kitas. Net negaliu pasakyti, kuo skiriasi. ji tokia graži. Jei ji ką nors padarė, tai yra tobulas subtilumas, sakė vienas gerbėjas, o tokiai nuomonei pritarė daugelis kitų IG vartotojų. Man lygiai taip pat atrodo. Viena iš mano mėgstamiausių aktorių pridėjo dar vieną, o po jos – ugnies jaustukas."

Kategorija: