Tai oficialu! Kanye Westas (44) ir modelis bei influenceris Chaney Jones (24) yra daiktas. Jiedu pirmą kartą pasklido gandai apie pasimatymus praėjusį mėnesį po to, kai buvo pastebėti vakarienės pasimatymuose Majamyje, o nuo šiol pora savo romaną patvirtino per „Instagram“. Jones nufotografavo asmenukę, pozuodama su garsiuoju reperiu, ir įkėlė ją į jos istoriją su juodos širdies jaustukais.

Vakarai (teisiškai žinomi kaip Ye) netrukus po to sekė ir nufotografavo straipsnį apie judviejų santykius, apie kuriuos sklinda gandai, ir praėjusią savaitę pasidalino juo (dabar ištrintame) įraše.Jis taip pat pavadino jį juoda širdimi. Tada Jonesas pakomentavo: „Mano meilė“ su juoda širdimi ir jaustukais.

Kai kurie Westo gerbėjai džiaugiasi juo ir jo nauja mergina, kiti komentavo jo įrašus, kad pamatę ką nors kitą jaučiasi „per anksti“, nes jis ir aktorė Julia Fox išsiskyrė tik prieš kelias savaites po pasimatymo. mėnuo. Maža to, per šiuos santykius su Jonesu ir net su Foxu Westas viešai prisiekė susigrąžinti buvusią Kim Kardashian ir grasino savo naujajam gražuoliui Pete'ui Davidsonui. Tikrai sunku suspėti.

Kiti gerbėjai pastebėjo, kaip panašiai atrodo Džounsas ir Kardashian – nuo jų ilgų varnų spynų ir gražių veidų iki išlenktų aprangų iki Instagram įrašų ir pozų. „Kanye tikrai turi savo tipą“, – rašė vienas „Twitter“ vartotojas (kur visa ši nesėkmė yra komentuojama ir diskutuojama). Kitas pridūrė: „Kanye taip nori, kad Kim susigrąžintų, kad susirado panašumą, nes pasiilgo jos.”

Kadangi daugelis gerbėjų per daug nežino apie Jones, išskyrus tai, kad ji yra modelis, ji siekė išvalyti orą savo asmeninėje socialinėje žiniasklaidoje. Naujoji muzikantės liepsna pasidalijo (nuo ištrynimo) įrašu, kuriame prisistatė naujiems savo sekėjams, nes pasimatymas su Westu neabejotinai iškėlė jai daugiau dėmesio. Ji pavadino savo pranešimą „Kai kurie faktai apie mane“ ir pasidalijo, kad šiuo metu studijuoja konsultavimo magistro laipsnį su 4.0 GPA ir pridėjo kitos karjeros informacijos, pavyzdžiui, kaip ji yra elgesio sveikatos organizacijos COO.

Ji taip pat išvardijo kitus asmeninius faktus, pvz., mišrią kilmę, ir pareiškė, kad jai „niekada nebuvo atlikta veido operacijos“, tačiau paaiškino, kad jai buvo atlikta braziliška užpakaliuko pakėlimas (dažnai sutrumpintas kaip BBL). Po įrašo pasirodžiusioje „Instagram“ istorijoje ji pasidalijo nuotrauka, kurioje modeliuoja maudymosi kostiumėlį, ir parašė: „Manau, kad čia man buvo 20 metų. Tai buvo prieš mano BBL. Tas pats veidas, ta pati nosis, lol, niekada neneigiau operacijos ir, atsakydama į visų klausimus, taip, turėjau BBL, bet prieš operaciją visada buvau stora.”

Westas ir toliau dalijasi paslaptingais „Instagram“ naujienomis apie savo Kardashian siekimą ir „šeimos sugrąžinimą“, taip pat išpuolius prieš Davidsoną muzikiniuose vaizdo įrašuose, įrašuose ir kt. Kai kurie gerbėjai (ypač po sūkurinio romano su Fox) Nežinia, kiek truks jo santykiai su Džounsu. Atrodo, kad vienas dalykas, kurį mes visi žinome apie Westą ir Jonesą, yra tai, kad patvirtinta, kad jie susitikinėja!

Kategorija: