Carrie Underwood apsivilko mini suknelę, kai pirmadienį, kovo 7 d., žengė 57-ąjį Kantri muzikos akademijos apdovanojimų raudonąjį kilimą Las Vegase vilkėdama trumpiausią mini suknelę, kurią, mūsų manymu, kada nors matėme! 38 metų kantri muzikos žvaigždė ant žvaigždžių nusėto raudonojo kilimo išryškino bronzinius, tonuotus ir, regis, nesibaigiančius smeigtukus, kai ji apakino žėrinčią rožinio aukso spalvos „Dolce and Gabbana“ mikro suknelę su smailia iškirpte. taip pat sudėtingas kryžminis kaklo dirželis ant kaklo. Aiškiai matosi, kad „Jėzau, imk vairą“ dainininkė ieškojo šou sustabdymo; ir ji tai padarė!

Underwood papuoštas vienodai blizgančiu „Dolce“ dėžės sankabos krepšiu, taip pat italų mados duetu, taip pat blizgančiais Andrea Wazen aukštakulniais ir papuošalais iš tokių kaip Le Vian, Yessayan ir Emily P Wheeler. Oho! „Good Girl“ dainininkė vilkėjo savo firmines šviesiaplaukes sruogas tiesiomis ir seksualiomis pūkinėmis suknelėmis, o jos makiažas buvo drąsus ir žavingas, derantis su likusia jos išvaizda!

Tačiau hitų kūrėjas „Prieš jis apgaudinėja“ buvo ne tik raudonojo kilimo nugalėtojas ACM apdovanojimuose; ji taip pat buvo tiesiogine vieno didžiausių šio vakaro apdovanojimų laimėtoja, nes ji su Jasonu Aldeanu atsiėmė labai trokštamą „Metų singlo“ apdovanojimą už dainą „If I Didn’t Love You“. 45 metų Aldeanas padėkojo Underwoodui, kad „sutiko“ dirbti su juo dainoje, o Underwood taip pat grąžino malonę padėkodamas jam už pakvietimą!

„Labai ačiū, vaikinai“, - sakė Aldeanas per savo priėmimo kalbą. „Ačiū Carrie, kad sutiko atlikti šią dainą.“ Per savo priėmimo kalbą Underwood pasakė: „Visų pirma, ačiū, Jėzau. Dėkojame gerbėjams už užklausą ir transliaciją. Dėkojame visoms mūsų komandoms, kurios buvo be galo nuostabios. Žinoma, šalies radijas. Labai ačiū Jasonui, kad paprašėte manęs dalyvauti šioje dainoje. Visi dalyvaujantys, jūs nuostabūs. Ačiū gerbėjams, ačiū ACM!“

Kategorija: