Zendaya pastaruosius kelis mėnesius sūpuoja stulbinančius kaštoninius plaukus, tačiau praėjusią savaitę 25-erių aktorė savo Instagram istorijoje debiutavo nauja išvaizda, atsainiai atmetusi savo transformaciją nuostabiame vaizdo įraše. Aktorė, artėjant pavasariui, patraukė į naują teritoriją su medaus šviesiaplaukėmis sruogomis, praktiškai keitusi atspalvius su „Euphoria“ bendražygiu Sydney Sweeney, kuris šį mėnesį paniro pirštą į raudonųjų šeimą.

Rodydama savo gražiai paryškintas spynas važiuojant automobiliu Instagram istorijoje, Zendaya demonstravo natūralias garbanas ir pagrindinį grožį, todėl jos nauji plaukai atsidūrė dėmesio centre.Vasario 28-oji buvo akivaizdžiai svarbi diena aktorei, kuri vėliau savo „Instagram“ istorijoje paskelbė bilieto į filmą „Uncharted“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko vaikinas Tomas Hollandas.

Pastaruosius kelis mėnesius Z plaukai kėlė didžiules bangas, o praėjusio mėnesio pasimatymų vakarui su Olandija žvaigždė pademonstravo nepriekaištingą sruogą kartu su buvusiomis kaštoninėmis sruogomis. Išvaizda pradėjo žlugti socialinėje žiniasklaidoje, nes gerbėjai buvo sužavėti 25 metų moters plaukų apimties ir blizgesio.

instagram.com/zendaya

Dabar aktorė demonstruoja savo naują atspalvį ištiesintais plaukais Valentino mados savaitės šou Paryžiuje. Ji išeina vilkėdama rožinį kostiumą ir ryškų katės akies sparną, kad pagirtų išvaizdą. Rožinės temos kolekcija Zendaya atrodė be vargo, o jos gaivus kirpimas ir spalva negalėjo atrodyti geriau tarp žavesio.

Žinoma, kad pakeitė savo išvaizdą ir eksperimentuoja su asmeniniu stiliumi, „Euphoria“ žvaigždė ateityje neabejotinai pakeis savo plaukų spalvą, tačiau kol kas į karščiausių plaukų spalvų sąrašą įtraukiame medaus blondinę. 2023 m.Su natūraliomis garbanomis arba šoktelėjusiu atspalviu, atspalvis nepriekaištingai dera prie elegantiško Zendaya stiliaus.

Kategorija: