Stiprių ir sveikų plaukų išlaikymas priklauso nuo to, kaip rūpinatės savo sruogomis, o imantis tinkamų priemonių, kad apsaugotumėte juos nuo lūžinėjimo, labai pagerės ilgalaikė jūsų plaukų išvaizda. Tačiau vis tiek galite išvengti karščio formavimo ir imtis svarbių atsargumo priemonių, kad sumažintumėte lūžinėjimą dienos metu ir vis tiek gausite plaukų slinkimą dėl naktį padarytų klaidų.

Jei kenčiate nuo plonėjančių spynų ir nesate tikri, kuris jūsų kasdienybės aspektas gali būti k altas dėl kritimo, yra viena naktinė klaida, kuri gali būti per didelio lūžimo k altininkas.

Shutterstock

Miegojimas šlapiais plaukais

Ne kartą buvo sakoma, kad šildant plaukus, jie gali būti labiau pažeidžiami, tačiau vienas dalykas, kuris gali pabloginti plaukų ilgaamžiškumą, yra miegojimas su šlapiais. Kai jūsų plaukai yra ką tik po dušo, jie natūraliai yra poringesni ir gležnesni, nes sulaiko drėgmę, o iškart padėjus galvą ant pagalvės ir galimai vartant, gali padidėti iškritimas.

„Einant miegoti šlapiais arba stipriai surištais plaukais gali būti papildomas spaudimas plaukų sruogoms dėl susipainiojimo ar traukimo, todėl plaukai gali lūžinėti“, – aiškina „evolis Professional“ trichologas daktaras Dominicas Burgas. .

Miegant šlapiais plaukais gali iškristi net stipriausios sruogos, tačiau ypač jei jau kovojate su iškritimu dėl genetikos arba dietos, kurioje trūksta svarbių maistinių medžiagų, ši klaida gali dar labiau pabloginti situaciją.

„Jei kenčiate nuo plaukų slinkimo dėl dietos, genetikos, streso ar ligos, padidėjusi jūsų folikulų dalis gali būti ramybės būsenoje ir lengviau pasišalinti iš galvos odos“, – pažymi Burgas. „Šie plaukai būtų natūraliai iškritę per kelis mėnesius, tačiau pernelyg įtempus juos gulint lovoje (pvz., miegant su šlapiais plaukais ar su griežta šukuosena), jie gali greičiau išslinkti.“

Shutterstock

Geriausias miego būdas, kuris išsaugos jūsų plaukų tvirtumą ir kiek įmanoma sumažins jų slinkimą – prieš einant miegoti įsitikinkite, kad jūsų plaukai yra visiškai sausi. Tai gali reikšti, kad reikia nusiprausti po dušu likus kelioms valandoms iki miego, kad plaukai galėtų išdžiūti, arba apipurkšti nuo karščio apsaugančios priemonės ir greitai išdžiovinti plaukų džiovintuvą prieš atsigulant.

„Investuokite į geros kokybės šilko pagalvę, kad išvengtumėte papildomos plaukų trinties. Neikite miegoti su griežtomis šukuosenomis", - pataria Burg.Kalbant apie šukuosenas, kurias reikia išbandyti miegant, „geras pasirinkimas yra laisvas kirpimas, kaip ir laisva pynė, pynė ar viršutinė kasytė. Kai kurie nori naudoti šilko plaukų turbaną“, – priduria jis.

Plaukų slinkimo rūpinimasis problemos šaknimis (ty genetika, stresas ar netinkama mityba) galiausiai padės užtikrinti, kad jūsų sruogos tvirtai laikytųsi, tačiau kasdienėje rutinoje imkitės mažesnių atsargumo priemonių taip pat sustiprins jūsų sruogų stiprumą.

Eidami miegoti su sausais plaukais ir nešioti juos per visą naktį, įsitikinsite, kad nebus nereikalingo lūžinėjimo ar iškritimo, o perėjus prie šilko pagalvės užvalkalo galite pridėti papildomo atramos sluoksnio, kad išliktų sveiki. stovi. Šilumos žala yra tikra, tačiau dienos pabaigoje miegas su šlapiomis spynomis padarys dar daugiau žalos.

Kategorija: