Jau atrodo, kad 20-asis „American Idol“ sezonas bus įsimintinas – ypač dėl to, kad pirmoje visiškai naujojo sezono serijoje teisėja Katy Perry audra išėjo iš filmavimo aikštelės! Mums patinka, kai tarp teisėjų kyla karštis reikalai, bet kas iš tikrųjų sukėlė 37 metų „Roar“ dainininkės reakciją taip anksti dainavimo konkurse?

Vienos mamos reakcija įvyko po 15-metės Grace'os Franklin, t.y. velionės muzikos legendos Arethos Franklin anūkės, perklausos, kuri atliko Lauryno Hillo „Killing Me Softly“ už Perry. ir kiti du teisėjai – 72 metų Lionelis Richie ir 45 metų Luke'as Bryanas.Nors „Dark Horse“ dainininkė paauglei davė didžiulį „taip“, kad ji patektų į kitą konkurso etapą, kolegos teisėjai manė, kad ji dar ne visai pasiruošusi, ir dėl to jųdviejų prieš vieną sprendimą staigiai atsiliepė. Franklino kelionės pabaiga, kuri, suprantama, privertė Perry pasitraukti iš įniršio!

Kantri muzikantas Bryanas sakė, kad Franklino atranka buvo „mieguista ir prislėgta“, o Richie sakė, kad paauglė savo pasirodymo metu buvo „nervų sukrėtimas“. Tačiau „Swish Swish“ dainininkė nesutiko su kolegomis teisėjais. „Manau, kad tau visur yra žvaigždžių dulkių ir spindesio. Jūs esate graži, ir jei mumis pasitikėsite, klausysite mūsų ir įdėsite savo darbo, manau, kad su jumis galime rasti kitą lygį. Jūs manote „taip“, – sakė Perry Franklinui, tačiau „All Night Long“ muzikantas toliau manė, kad šiuo metu ji gali būti nepasirengusi kitam konkurso etapui.

„Aš kalbėsiu su tavimi, kaip su manimi kalbasi dėdė Ričis ir tavo močiutė“, – sakė Richie jaunajai viltis. „Jos eilutė buvo tokia: „Jei tu man nepasiruošęs, mažute, nesiartink prie manęs.“ Dabar, tau 15 metų, tu turi šeimos kilmę, gerai? Ką turime padaryti, tai skirti laiko ir šiek tiek padirbėti, kad pasiektume lygį. Manau, kad geriausias dalykas tau gyvenime yra pabandyti grįžti atgal. Grįžkite atgal, pradėkite bėgioti ir grįžkite dar kartą."

ABC / Erikas McCandlessas

"Perry dar kartą prašė „Dancing on the Ceiling“ dainininkės pabandyti; Suteik jai šansą ir priduriu, kad esu tikras, kad Aretha nebuvo Aretha, kai ji įėjo į kambarį, bet kažkas pasakė: „Taip, aš noriu dirbti su tavimi. Aš noriu tave išvystyti. Tačiau Perry šia proga nesutiko ir savo kolegoms teisėjams pasakė: aš atsigulsiu ant žemės. Aš išėjau iš šio šou. Aš einu į barą, kai ji nuėjo nuo Richie ir Bryan, prieš sušukdama: Kažkas negerai su tavo ausimis! Jūs visi išprotėję!"

"Nepaisant to, kad Richie nepaleido jos į kitą konkurso etapą, Richie pasakė Franklinui, kad nenori, kad ji sudužtų ir susidegintų, ir teigė, kad yra optimistiškai nusiteikęs dėl jos ateities. Ar Franklin grįš kitam sezonui, ar ji pasiseks pati be pasirodymo? Tik laikas parodys!"

Kategorija: