Vanessa Hudgens (33 m.) praėjusią savaitę prabangaus italų prekės ženklo L.A. mados savaitės renginyje atrodė neįtikėtinai prašmatniai ir 90-ųjų supermodeliui būdinga Prada nuo galvos iki kojų. Varnelė, varnelė Boom! žvaigždė pasipuošė prigludusiu, A linijos sidabriniu mini sijonu (sveiki, gražios kojos!) su juodu kirpčiuku be petnešėlių. Abu spalvingi kūriniai padėjo pabrėžti jos žudikiškus kreives ir liekną, liekną figūrą. Esame sužavėti!

Hudgens vilkėjo legendinių mados namų vilnonį švarką, kad užbaigtų nesenstantį puošnumą, juosmenį sutraukiančiu juodu odiniu diržu ir juodos odos šlifuotais bateliais, žinoma, taip pat iš Prada.

Jos papuošalai buvo senovinio 1940-ųjų stiliaus juodo onikso ir deimantų žiedas, auksinė Cartier apyrankė „Love“, „Idyl“ deimantiniai auskarai, dideli blizgūs lankeliai ir derantis auksinis „Belladaar“ žiedas su deimantiniu centru.

Ji perskyrė savo raktikaulį siekiančias varnas spynas į šoną (išlaikydama tą vintažinę temą) ir sušukavo savo kasas į romantiškas, stambias ir stambias garbanas. Ji siūbavo aštrų, nuožmų ir stulbinantį katės akių pieštuko sparnelį su b altais akių šešėliais, rausvomis lūpomis ir spindinčiais skaistalais bei kontūru.

„Princess Switch“ aktorė pasidalijo savo klasikine išvaizda su 44,4 mln. „Instagram“ sekėjų vasario 21 d. nuotraukų kolekcijos įraše. Ji išlaikė savo antraštę tiesiai ir rašė „PRADA“ didžiosiomis raidėmis su blizgančiais jaustukais. Trimis žavingais braukimais Hudgens padėkojo savo grožio ir stilistų komandai ir priminė mums visiems, kad jos stiliaus ikonos statusas ir gebėjimas puošti bet kokio amžiaus drabužius išlieka!

Kategorija: