Ir ant raudonojo kilimo, ir savo Instagram tinkle Halle Berry atrodė geriau nei bet kada. Stulbinanti aktorė pastaruosius kelis mėnesius praleido reklamuodama savo naujausius filmus, o prastovos metu ji mankštinosi ir džiugino savo sekėjus fitneso motyvacija. Ir kai pamatėme ją vilkinčią šį seksualų iškirptą maudymosi kostiumėlį, negalėjome atsigauti, kaip neįtikėtinai atrodo jos kūnas!

Halle vasario 18 d. prisijungė prie Instagram, kad pasidalintų akimirkų serija kartu su savo treneriu Peteriu Lee Thomasu – ir tai paliko mus be žado! Antraštė: „Atspėk ką? FitnessFriday GRĮŽ!!! Mes su @peterleethomas nedirbame ir jau kurį laiką nebuvome kartu, bet grįžome, pasiruošę suteikti jums daugiau „Fitness Friday“ linksmybių ir patarimų bei toliau skatinti jus sportuoti! Apsilankykite @respin KITĄ PENKTADIENĮ mūsų pirmai treniruotei.Jokių pasiteisinimų, jūs turite savaitę pasiruošti! Atnaujinkime savo formą kartu! Linksmo fitneso penktadienio! Paplūdimiui paruošta Halės išvaizda privertė atleisti žandikaulius.

Instagram.com/halleberry

Ir pamatę, kaip nuostabiai atrodo Halle kūnas su šiuo sportišku monkini, esame pasirengę sekti bet kokią treniruotę, kurią ji daro! 55-erių gražuolė tikrai nesenstanti, o jos itin tonuoti pilvo raumenys ir raižytos kojos yra tikslas. Mes visai nenustebinome, kad jos motyvuojantis (ir labai įkvepiantis!) įrašas sulaukė daugiau nei 97 tūkst. paspaudimų iš 7,6 mln. sekėjų.
Tik praėjusią savaitę Halle mus taip pat sužavėjo itin seksualiu leopardo rašto bikiniu. žiūrėk. O kalbant apie raudonojo kilimo išvaizdą, brunetės mažylis nustebo, kai nusileido raudonu kilimu šurmulingos filmo „Moonfall“ premjerai. Aktorė ir režisierė puikiai atrodė pasipuošusi juoda suknele, kuri išryškino jos itin spalvingą figūrą ir dekoltė. Mums patinka visa Halės išvaizda – paplūdimys ir pilnas puošnumas.

Kategorija: