Kourtney Kardashian (42 m.) pastaruoju metu krečia gotikinę atmosferą su daugybe vienspalvių, visiškai juodų drabužių (galbūt įkvėpta jos pop-punk rokerio sužadėtinio Traviso Barkerio, 46).

Vasario 7 d. „Instagram“ įraše realybės žvaigždė padarė keletą seksualių veidrodinių nuotraukų, vilkėdama tvankią, sudėtingą palaidinę, sudarytą iš prigludusio apatinio trikotažo su ilgomis rankovėmis. Esame apsėsti jo padu, dekolte atskleidžiančiu iškirpimu ir to, kaip jis apkabina jos smėlio laikrodžio figūrą! Ji neabejotinai nori dėvėti visiškai juodą (juk tai dera prie visko).

Pūkuotuko įkūrėjo palaidinę su rakto skylute sukūrė Cup of Stars, joje buvo prigludęs tinklelis, kuris padėjo puikuotis. Šį permatomą viršūnę ji priderino prie siauro, permatomo mini sijono iš Rick Owens ir Giaborghini juodų batų, siekiančių iki kelių. Su subtiliais odos žvilgsniais ši seksuali apranga parodė tiek daug, bet tiek mažai, todėl jos įrašas natūraliai surinko 1,9 mln. „Patinka“ paspaudimų.

Norėdama užbaigti savo išvaizdą, Kardashian pagriebė (dabar jau išparduota) Gucci juodo kailio Small Top Handle Satchel Pochette vakarinį krepšį. Ji pasipuošė savo ilgas, aptakias varnas sruogas į prašmatnų, lengvą šukuoseną su veidą įrėminančiomis detalėmis ir pridėjo žvilgančių akių šešėlių, tušo ir šviesių skaistalų, kad pagerintų savo bruožus.

Savo antraštėje komiška vyriausia Kardashian sesuo parašė: „Kim nustotum fotografuoti save, tavo sesuo sės į kalėjimą. „The Kardashians“ gerbėjai prisimena ikonišką nufilmuotą (ir labai įsimintiną) akimirką, kai Kris Jenner ir Kim buvo automobilyje su Khloe Kardashian (kuri buvo pakeliui į kalėjimą dėl lygtinio suėmimo 2007 m. DUI).Kol Jenner panikavo dėl artėjančio Khloe užrakinimo, Kim fotografavo važiavimą automobiliu ir daugybe asmenukių. (Kaip Kourtney nurodo savo antraštėje, ši linksma akimirka niekada nepasens).

Mums patinka stilinga piktograma su puikiu humoro jausmu! Taip pat ir jos 163 milijonai sekėjų, kurie įraše paliko tūkstančius susižavėjimo komentarų. Kaip vienas gerbėjas pasakė geriausiai – „Ir antraštė, ir jos apranga yra 10/10“.

Kategorija: