Nuo žvilgančio raudono kilimo išvaizdos iki stilingų Instagram kadrų – 25 metų Zendaya nėra svetimas puošnus, kojomis aptemptas ansamblis. Savo modelio ūgio Euphoria aktorė pribloškė atidengiančia kojas, kai buvo pastebėta pasimatyme su savo vaikinu Tomu Hollandu, kuriam taip pat 25 metų. Mums patinka šis prašmatnus, nesenstantis ir stilingas drabužis! Galų gale, kas geriau tinka pasimatymų vakarams nei maža juoda suknelė?

Dune žvaigždė pasipuošė juodu ilgomis rankovėmis susagstoma viršutine suknele su permatomomis Wolford pėdkelnėmis, kad atrodytų subtiliai seksualiai ir žavingai.Ji susegė drabužį storu juodu diržu, kad išryškintų savo ploną juosmens liniją, o nuostabias kojas pabrėžė Christiano Louboutino sukurtais juodais smailiais pirštais.

Jos rausvai karamelinės spynos buvo papuoštos 90-ųjų stiliaus, didelės apimties, ir ji pridėjo du blizgančius auksinius karolius su klasikiniais deimantiniais auskarais. Ji atsegė rankogalius, kad gautų be vargo vėsios energijos, ir priderino juodą kaukę prie Holland’s, todėl saugumas pirmiausia atrodė taip mielai!

Olandija atrodė vienodai rafinuotai vilkėdama ryškų pilką kostiumą ir juodus marškinius su vėžiu. Jis sugriebė Zendaya už rankos, kai jiedu išėjo iš Crosby Street viešbučio Žemutiniame Manhetene pakeliui į jo naujo veiksmo filmo „Uncharted“ peržiūrą.

Zendaya ir jos žvaigždė Žmogus-voras: No Way Home, tapusi gražuole (gerbėjų kartu vadinama „Tomdaya“) greitai tampa viena stilingiausių jaunų įžymybių porų pasaulyje. Kaip ir daugelio gražiai apsirengusių aktorės ansamblių, su šia laikinąja suknele jos gražios kojos laikosi ištisas dienas.(BRB – mes tikrai atkuriame šį „pasidaryk pats“ įvaizdį kitam pasimatymo vakarui.)

Kategorija: