Melania Trump negaili tam tikrų spaudos atstovų, kurie atidžiai stebi jos lėšų rinkimo pastangas, ir pavadino juos „svajonių žudikais“ dėl nuolatinio negatyvumo! Kaip rašo „The New York Times“, naujausia „klaidinanti“ spauda (cituojant pačią buvusią FLOTUS) atrodo, susijusi su neseniai atliktu tyrimu dėl būsimo lėšų rinkimo Floridoje. Įdomu tai, kad labdaros organizacija, kuriai padeda surinkti lėšas, nėra registruota Floridos vartotojų paslaugų skyriuje (kaip reikalaujama pagal įstatymus!), todėl daugelis žmonių susimąstė, ar tokia labdara apskritai egzistuoja! Taip!

„Nepaisant mano veiksmų, spauda ir toliau skelbia netikslius, klaidinančius ir visiškai neteisingus straipsnius apie mano darbą“, – sakoma buvusios pirmosios ponios oficialiame pareiškime, kuris buvo paskelbtas penktadienį, vasario 18 d.„Žiniasklaida sukūrė naratyvą, kuriuo aš bandau elgtis neteisėtai ar neetiškai. Toks vaizdavimas yra tiesiog netiesa ir neigiamai veikia vaikus, kuriuos tikiuosi palaikyti.“

Shutterstock

" Ponios Trump pareiškimas tęsėsi: Tie, kurie puola mano iniciatyvas ir sukuria netinkamumo įspūdį, tiesiogine prasme yra svajonių žudikai. Bandydami panaikinti mane, jie panaikino vaikų viltis ir svajones."

"Atitinkamas lėšų rinkimo renginys balandžio 9 d. Neapolyje, Floridoje, vadinamas išskirtiniu arbatos vakarėliu, kuriame, kaip teigiama, pasirodys vieno vaiko mama. Remiantis pranešimais, Trumpo biuras teigė, kad šia arbata siekiama surinkti pinigų labdaros organizacijai „Fostering the Future“, „Be Best“ iniciatyvai, kovos su patyčiomis misijai, kurią pradėjo buvusi pirmoji ponia einant savo vyrui Donaldui Trumpui. "

Shutterstock

Pranešama, kad surinkti pinigai bus panaudoti informatikos stipendijoms jaunimui, kuris buvo globos namuose, finansuoti. VIP stalo rėmėjo bilietai kainuoja 50 000 USD, o globėjo bilietai kainuos 3 000 USD. Tačiau daugelis žmonių nerimauja dėl to, ar surinkti pinigai iš tikrųjų nukeliaus ten, kur sako Trumpas, nes 2023 m. jos vyrui buvo liepta sumokėti 2 mln.

Kaip Melanios gynybos dalis, pareiškime taip pat patvirtinta, kad ji nevaldo labdaros organizacijos pagal 501(c)(3), o „Fostering the Future“ yra tiesiog jos platformos pavadinimas, priduriant, kad Bradley poveikio fondas būti atsakingas už tai, kad surinkti pinigai būtų skirti teisėtiems labdaros tikslams.

Kategorija: