Kate Middleton ką tik apstulbino stebėtinai prieinamu (iki 100 USD) ugniai raudonu švarku iš Zara, apsilankiusi Kopenhagos universitete Danijos sostinėje. Jos kelionė buvo pirmoji gražiai apsirengusi užsienio kelionė po šalį nuo 2023 m. Nuo 2023 m. vis tokia stilinga Kembridžo kunigaikštienė, 40 m., po žemu, dvieiliu bliuzonu apsivilko raukšlėtą b altą palaidinę, kuri apglėbė jos išlinkimus ir pabrėžė jos itin ploną juosmens liniją.

Žinoma, Middleton šiame pritaikytame ansamblyje atrodė išskirtinai elegantiškai ir skoningai, o visą laiką buvo subtiliai seksualiai – mums tai patinka! Jos išvaizda taip pat turėjo didelę reikšmę, nes Middleton siekė pagerbti Daniją ir pagerbti Danijos kultūrą raudona ir b alta jos nacionalinėmis spalvomis ir tomis, kurios matomos jos vėliavoje.

Karališkosios šeimos narė ir garsi stiliaus ikona savo ryškiai raudonus ir dramblio kaulo spalvos drabužius derino su platėjančiomis, plačiomis juodomis kelnėmis ir juodomis Gianvito Rossi sukurtomis pompomis. Jos kabantys, auksu puošti perlų auskarai ir karoliai yra iš Maria Black Jewelry, o kaip pagrindinį aksesuarą ji laikė klasikinę odinę prabangią juodą piniginę iš Londono Aspinal. Middleton pasipuošė šokančiomis, šviesiai rudomis sruogomis, pasipuošusiomis, šviesiu akių pieštuku ir skaistalais, kurie pabrėžė jos natūraliai gražius bruožus.

Nenuostabu, kad šis tekstūruotas, slegiantis raudonas švarkas (kaip ir bet kuris akimirksniu madingas daiktas, kurį nešioja Middleton) dabar išparduotas ir iš senesnės Zara kolekcijos. Jei ir jūs norite apsirengti kaip princesė (kas galėjo pagalvoti, kad tai gali būti taip įperkama?), lengvai paminkštintus pečius, įpjautus atlapus ir dekoratyvines auksines sagas rasite ant daugelio švarkų – nesvarbu, ar Zara, ar kitur!

Kategorija: