Sunku įsisavinti klasikines makiažo technikas, pavyzdžiui, kaip patobulinti katės akių pieštuką arba matinį raudoną lūpą. Atsižvelgiant į raukšles, gali būti dar sunkiau atlikti senėjimą stabdančio makiažo rutiną, tačiau profesionalūs makiažo meistrai paaiškina, kad praktika daro tobulą, o makiažas gali paryškinti gražias jūsų savybes bet kuriame amžiuje.

Kalbėjomės su profesionaliomis makiažo meistrėmis Hillary Clark, Lindsay Kastuk, Jen Cayle Gaum ir Mandie Brice, kad sužinotume daugiau apie 3 įprastas klaidas, kurias žmonės daro naudodami akių pieštuką, lūpų dažus ir pudros pagrindą (dėl kurių jie akimirksniu atrodo senesni).Skaitykite toliau, kad gautumėte patarimų, kaip išvengti šio nepageidaujamo poveikio!

Shutterstock

1. Naudojant per daug pudros pagrindo

Pirmoji klaida, kurią dažnai daro senstančios gražuolės, kai kalbama apie makiažą, yra makiažo pagrindo, ypač pudros, per sunkus ir pyragas. „Sunkus pagrindas nusėda į smulkias linijas, todėl jos bus labiau pastebimos ir perdėtos bei tik pabrėš raukšles“, – sako Gaum. Nors pudra yra puikus pasirinkimas žmonėms, turintiems riebią odą, mūsų oda labiau išsausėja senstant, o tai reiškia, kad visi, kurių oda yra sausa, neturės tokio paties poveikio. Milteliai gali dar labiau išsausinti odą, sako Katsukas, ir tai sukuria „pyragą“, nelygų ir traškią išvaizdą. „Dėl to kiekvienas gali atrodyti senesnis, nes išryškina smulkias linijas ir raukšles“, – sako ji ir pataria „sumažinti pudros kiekį ir tepti tik ten, kur jos tikrai reikia (bet kurioje judrioje veido vietoje).“

Vietoj pudros Guamas sako, kad pabandykite sumaišyti „drėkinamąjį veido atspalvį ir veido gruntą, tada tepkite jį tiesiai ant veido pagrindo šepetėliu“. Tai, pasak jos, suteiks jums gerai sumaišytą, tolygią (ir jaunatviškai atrodančią) veido spalvą su šiltu, natūraliu švytėjimu.

Brice sutinka, sakydamas, kad pagrindinė problema yra tada, kai žmonės naudoja džiūstantį pagrindą. „Odai su tekstūra (raukšlėmis) geriausiai tinka kremo ar serumo pagrindas, nes viskas, kas sausina, gali paryškinti raukšles“, – sako ji ir pažymi, kad „odos paruošimas“ (valymas ir drėkinimas prieš tepant) taip pat gali padėti pagrindui išsilaikyti ilgiau. „Be to, daugelis žmonių yra įpratę naudoti miltelius kaip paskutinį žingsnį, ir jiems to gali neprireikti. Senstant mūsų oda gamina mažiau drėgmės, todėl gali nebereikėti pudros, kad ji matuotųsi ir sustingtų“, – sako ji. „Galime be reikalo jį tepti, vėl paryškindami raukšles.“

2. Netinkamos lūpų spalvos pasirinkimas jūsų odos tonui ir dantims

Lūpų dažai gali akimirksniu pagerinti jūsų išvaizdą, tai yra, jei spalva atitinka jūsų veido atspalvius ir nesikerta su dantų spalva. Brice pažymi, kad dėl netinkamos lūpų spalvos kas nors gali atrodyti senesnis nei yra, todėl gali padėti ir jos derinimas.Kad nebūtų pasirinktas netinkamas lūpų dažų atspalvis, Brice sako: „Svarbu ne tik pažvelgti į tai, kaip jie sąveikauja su jūsų odos atspalviu, bet ir su jūsų dantų spalva“. Tam tikri geltonos arba raudonos spalvos atspalviai be mėlyno ar purpurinio atspalvio „gali padaryti dantis geltonesnius, o tai yra senėjimo požymis“, – priduria ji. Brice taip pat sako, kad naudojant spalvotą kosmetiką, kuri yra tamsi arba labai ryški. gali paryškinti linijas, „taigi, jei galite gyventi neišreikšdami savęs per ryškias ar ryškias lūpų spalvas, tai gali padėti atrodyti jauniau“. Blizgučiai taip pat gali nusėsti į smulkias linijas ir raukšles ir jas paryškinti.

Shutterstock

3. Akių pieštuko sparnų ir per ilgų antakių piešimas

Jei jūsų akių srityje mažai arba visai nėra raukšlių, ilgas, aštrus akių pieštuko sparnelis gali atrodyti drąsiai ir galingai. Clarkas sako, kad jei yra susiraukšlėjimo, ilga eilė tik atkreips į tai daugiau dėmesio.„Brendant mūsų antakiai tampa žemesni, o išoriniai akių kampučiai gali nusileisti ir susiglamžyti“, – sako ji. „Mūsų antakių uodegos ir katės brūkštelėjimai, kurie kažkada pakėlė ir papildė mūsų bruožus, gali pradėti glamžytis, slinkti ir net atsidurti naujos raukšlės ar raukšlės viduryje. Ji sako, kad svarbu iš tikrųjų įvertinti savo naujus kampus, pakeisti antakių pomadą ir skystą pamušalą į minkštesnę pudrą (kad būtų lengviau maišyti) ir numatyti naują nemokamą vietą. Ji pažymi, kad tai gali padėti išvengti „piktos išvaizdos“ antakių. „Jei jūsų antakiai daug tamsesni ties galvomis ir šviesesni prie uodegos, atrodysite tarsi susiraukę, ir tai pabrėš jūsų 11 linijų“, – sako ji. „Nauja miela jūsų antakių vieta yra atokiausias jūsų lanko kraštas. Kai tai yra tamsiausias antakio taškas, jūsų akys atrodys atviresnės ir pabudusios. Gera žinoti!

Apskritai, dėvėti makiažą, kuris padeda jaustis gražiai, yra idealu, o turėdami tiek daug produktų pasirinkimų, tik eksperimentuodami ir pasikonsultavę su profesionalu sužinosite, kas jums geriausia.Šie patarimai padės tik tuo atveju, jei jaučiatės pasimetę, kai kalbate apie senėjimą stabdantį grožį ir supainiojate, kodėl jūsų produktai nesuteikia norimo poveikio. Akių, veido ir lūpų makiažo praktika gali atrodyti bauginanti, tačiau tai gali būti smagu bet kuriame amžiuje! Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su profesionaliu makiažo meistru ir gaukite patarimų, susijusių su jūsų odos tipu ir veido forma.

Kategorija: