Hailey Bieber atrodo stulbinančiai visose jos darytose nuotraukose, todėl veržlus, be pastangų šaunus Polaroid kadras nėra išimtis! 25 metų supermodelis ką tik pasipuošė itin seksualiu, žemu kirpimu, giliai odiniu veganišku korsetu, sukurtu Miaou, ir savo vasario 8 d. Instagram įraše surinko milijonus žmonių, kurie patiko.

Bieberis pozavo su tvankiu, dekolte atidengiamu viršutiniu drabužiu vintažiškai atrodančioje fotosesijoje ir išlaikė paprastą ir mielą antraštę, rašydama „linksma“. Savo pareiškimus ji suporavo su Maryam Nassirzadeh sukurtais „Thistle“ džinsais ir pridėjo vakarietiško stiliaus „Acne Studios“ įtemptą p altą (šviežią nuo 2023 m. pavasario/vasaros kilimo ir tūpimo tako!) kitoms nuotraukoms.

Jos sudėtinguose papuošaluose buvo auksinė kūno grandinė (žinome, kaip jai tai patinka) su Jacquie Aiche kryžiaus žavesiu ir blizgaus aukso spalvos „graded deimantinio teniso“ karoliai, kuriuos sukūrė Jennifer Meyer.

Stilius it mergina nešiojo savo nešvarius šviesius plaukus palaidomis, banguotomis garbanomis ir siūbavo rusenantį juodą katės akių kontūro pieštuką, blizgančią rožinę lūpą ir subtilius skaistalus, kad užbaigtų savo nuostabią išvaizdą.

Surinkusi daugiau nei du milijonus „Patinka“ paspaudimų iš 41,3 milijono „Instagram“ sekėjų, jos įrašas taip pat patraukė jos žinomų draugų dėmesį ir, žinoma, jos vyro Justin Bieber, kuris savo komentare paliko raudoną širdį. Tarp kitų žymių komentatorių buvo dainininkė Justine Skye, kuri paliko keturias širdies akių jaustukus ilgamečiam savo vyro draugui, režisieriui Alfredo Floresui, kuris savo mintis apibendrino „yup“.

Kiti gerbėjai paliko pritarimo žodžius, pavyzdžiui, tie, kurie įvedė „tu esi akimirka“, kaip kitas pridūrė „gražiausias“, o dar kažkas pažymėjo, kad juos „sukrėtė“ Bieberio grožis. . Kaip visada, mes tikrai su tuo sutinkame!

Kategorija: