Maralee Nichols sukritikavo Tristaną Thompsoną, sakydama, kad 30-metis Sakramento „Kings“ žaidėjas, kuris buvo patvirtintas jos dviejų mėnesių sūnaus Theo tėvu, „nieko nepadarė“, kad palaikytų du juos. 31-erių buvęs asmeninis treneris komentavo po pranešimų, kad NBA žvaigždė jai gali mokėti 40 000 USD per mėnesį, tačiau, pasak jos atstovų, tai negali būti toliau nuo tiesos!

„Nepaisant naujienų pranešimų, teigiančių kitaip, Tristanas Thompsonas nieko nepadarė, kad paremtų savo sūnų“, – „Page Six“ sakė Nicholso atstovas Harvey Englanderis. „Jis nebandė susitikti su jų sūnumi ir neteikė jokios finansinės pagalbos“, – pridūrė jis.„Tikimės, kad ateityje žurnalistai, nušviečiantys šią situaciją, susisieks su mumis ir patvirtins bet kokius faktus prieš paskelbdami.“

Instagram.com/maraleenichols

"Aptariami naujienų pranešimai gali būti susiję su kažkuo, kas buvo paskelbta „The Sun“ anksčiau šį mėnesį, kur šeimos advokatas Bryanas Konoski užsiminė, kad Thompsonas gali mokėti 120 000 USD per mėnesį savo motinoms ir jų vaikams – Jordanui Craigui. 30 metų, su kuriuo jis turi penkerių metų sūnų Prince&39;ą, 37 metų Khloé Kardashian, su kuria turi trejų metų dukrą True, o dabar Maralee, su kuria dalijasi dviejų mėnesių Theo. Pasak Didžiosios Britanijos bulvarinio žurnalo, jis sumoka už šiuos vaikus."

"Su jo baziniu atlyginimu jo parvežimas namo tikriausiai yra maždaug pusė, taigi, tarkime, 5 mln. Dabar sumažinkite tai 1,5 mln. Jis pridūrė, kad už kiekvieną vaiką per mėnesį mokama 40 000 USD, tai yra 1,5 mln. USD per metus.Jei jis moka 40 000 USD Maralee ir Jordanui, jis tą patį daro ir Khloé. Jis nebūtų galėjęs jo sumažinti, nes ji verta daugiau."

Kategorija: