Kol ji tapo kino žvaigžde, muzikinių klipų režisiere ir mama, Blake Lively mūsų akyse amžinai bus Serena Van der Woodsen. Bent jau ji visada išliks itin stilinga savo ikoninio „Gossip Girl“ personažo dalis. Šviesiaplaukė gražuolė dabar yra ne tik aktorė, bet ir nealkoholinių maišytuvų kūrėja, ir išlieka kaip niekad madinga. Ir kai pamatėme purpurinį bodį, ji ką tik sportavo nakčiai Niujorke, mūsų žandikauliai nukrito iki grindų!

Blake ir jos vyras Ryanas Reynoldsas buvo pastebėti dalyvaujantys Brodvėjuje vykstančiame filmo „The Music Man“, kuriame vaidina Hughas Jackmanas ir Blake'as, atidarymo vakare, apsirengę iki devintos metų.34-erių vyras ištraukė visas stulbinančias violetines Sergio Hudson ansamblis iš 2023 m. rudens kilimo ir tūpimo tako kolekcijos. Blake suporavo savo nuostabų monochrominį purpurinį „fit“ su Lorraine Schwartz papuošalais ir Christian Louboutin pompomis. Ir kai vasario 11 d. šviesiaplaukė gražuolė apsilankė „Instagram“ paskyroje, norėdama pademonstruoti savo nuostabią išvaizdą, jos gerbėjai pašėlo!

Antraraštė: „Grįžti į verslą“, Blake'o išvaizda sulaukė daugiau nei 3,4 mln. paspaudimų „Patinka“ iš jos 31,4 mln. sekėjų. Gerbėjai ir įžymybės negalėjo atsispirti neįtikėtiniems Blake'o išlinkimams su šiuo purpuriniu kombinezonu nuo galvos iki kojų. Gigi Hadid pakomentavo: „Hawtest“ su purpurinėmis širdies jaustukais, atitinkančiais Blake'o vienspalvį „tinkamą“. Mes sutinkame.

Splash News

Blake'as nuolat neskelbia įrašų socialinėje žiniasklaidoje ar ant raudonojo kilimo, taigi, kai matome ją išvykoje ar dalinamės įrašu, mes visada stebimės. TBH, mes vis dar nesame atsiriboję nuo itin seksualios iškirptos juodos suknelės, kurią ji vilkėjo dar rudenį, kai išėjo į „Big Apple“ palaikyti savo geriausios atlikėjos Taylor Swift „Saturday Night Live“ pasirodyme.

Ir mes turime pripažinti Blake'ą, nes po jos seksualaus LBD juos dėvi vis daugiau įžymybių. Pastaruoju metu mėgstamiausias buvo Lady Gagos labai trumpas LBD. Mums taip pat patiko Halle Berry.

Kategorija: