Khloé Kardashian dar kartą sulaukė kritikos dėl pernelyg didelio Photoshop ir filtrų naudojimo – tik šį kartą ji redaguoja ne tik jos veidą! 37 metų „Good American“ įkūrėja buvo kritikuojama už tai, kad redagavo ne tik savo veidą, bet ir redagavo Kim Kardashian bei Kanye Westo ketverių metų dukters Chicago West veidą dviejose labai filtruotose jųdviejų asmenukėse. iš jų besišypsantys ir besipučiantys, kuriais ji pasidalijo savo „Instagram Stories“. Ir 44 metų Yeezy dizaineris buvo tarp daug žmonių, kurie turėjo ką apie tai pasakyti!

Eazy reperio rūpestis buvo ne per didelis filtrų naudojimas, o tai, kad dėl filtrų jo dukra atrodė daug vyresnė už ketverius metus. „Šios nuotraukos per daug išaugusios, ieškant mano mažos mergaitės“, – „Instagram“ tinkle rašė Ye kartu su tomis pačiomis dviem asmenukėmis iš Khloé’s Stories. Kadangi nuotraukos nebuvo paskelbtos Khloé Instagram tinklelyje, gerbėjai negalėjo palikti komentarų apie tikrus vaizdus. (Mes nekenčiame, kai taip nutinka!) Tačiau tai nesutrukdė jiems šimtams naršyti „Reddit“ ir pasidalinti savo nuomone!

Instagram.com/khloekardashian

"Man patinka matyti, kaip Koko leidžia laiką su savo dukterėčiomis, bet gaila, kad ji turi naudoti filtrus, kai fotografuoja su jomis, rašė vienas vartotojas. Taip! Man tai taip šlykštu, rašė kitas, o kitas negalėjo atsistebėti, kaip filtras gali paveikti Čikagos savigarbą ateityje, rašydamas, nematau nieko blogo jos daromame veide, bet filtras tikrai priverčia ją atrodyti vyresnio amžiaus ir yra visiškai siaubingas savigarbai.Kaip sakėte, tai niekada neturėtų būti daroma ant vaiko nuotraukos. Daugelis kitų vartotojų iš tikrųjų pašaukė „Praise God“ reperį už tai, kad jis įpylė žibalo į ugnį dar kartą pasidalydamas nuotraukomis, dėl kurių jis tariamai buvo įžeistas. Tada paprašykite savo vaiko tetos jį nuimti, o ne paskelbti savo „Instagram“, kad milijonai žmonių galėtų jį pamatyti Kanye smh, skaityta viename komentare. Aš turiu galvoje, jis neklysta. Atrodo filtruojamas. Bet jis turėtų paprašyti ją nuimti. Neskelbti jo „Instagram“, kitas vartotojas sutiko."

Tai ne pirmas kartas, kai Kardashianai raginami redaguoti savo vaikus savo socialiniuose tinkluose. Dar praėjusį mėnesį Kim susidūrė su daugybe reakcijų už tai, kad iš pažiūros Khloé trejų metų dukrą True Thompson paveikslų serijoje kartu su savo dukra Čikaga. Galbūt tai buvo Khloé atsipirkimas? Kas žino, bet mes tikimės, kad Kardashian moterys nustos naudoti „Photoshop“ ir „Instagram“ filtrus; jei ne jų pačių veiduose, tai bent jau vaikų!

Kategorija: