Kaip ne kartą įrodyta, niekas niekada negali pasipuošti raudona suknele taip, kaip Beyoncé. 41 metų „Lemonade“ hitų kūrėja ką tik apsivilko prigludusią, ryškiai raudoną latekso suknelę, kuri „Instagram“ tinkle demonstravo neįtikėtinus išlinkimus ir mažą juosmens liniją, reklamuodama savo „Adidas x IVY PARK“ kolekciją „Ivy Heart“. Kampanijos filmavimo metu karalienė Bey puikavosi savo stulbinančia figūra su keliais raudonais drabužiais, tačiau ši lateksinė suknelė sustabdė mus!

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino IVY PARK (@weareivypark)

Vasario 9 d. „Formation“ dainininkė pasidalijo nuostabiu vaizdo įrašu (kuris atsidarė su suknele) su savo 238 milijonais IG sekėjų, nurodydama, kad jos kolekciją tada bus galima įsigyti internetu per Adidas ir tam tikrose parduotuvėse.Dirbtinės odos tankinė suknelė, prigludusi prie Beyoncé juosmens, demonstruodama jos itin gražias šlaunis.

Atkreipdama dėmesį į savo dekolte, Liūto karaliaus žvaigždė ant apatinės suknelės atsegė derančią sutrumpintos dirbtinės odos pūkuotą striukę, kad atrodytų atvirai ir skaisčiai. Prie viso to ji pridėjo tamsiai raudoną beisbolo kepuraitę ir alkūnes siekiančias pirštines, kad įkaistų ansamblis, kurio niekada nepamiršime!

Kitas pastebimas šios išvaizdos aspektas – Beyoncé plaukai, sukirpti į bukus, glotnius kirpčiukus. Karamelės spalvos spynos įrėmino jos gražų veidą, o visa tai ji užbaigė suapvalintu, mišriu, septintojo dešimtmečio įkvėptu akių pieštuku ir koraliniais, blizgiais lūpų dažais.

Viena aišku – kaip ir daugelis jos ikoniškų figūrų, mes „beprotiškai įsimylėję“ šią išvaizdą!

Kategorija: