Piersas Morganas vėl kalba apie vieną mėgstamiausių savo temų – Adele! Tačiau 56-erių britų žurnalistė nustebino visus, kad iš tikrųjų stojo ginti dainininkę, kad pasikeistų, ir nusitaikė į žmones, kurie ją kritikavo po jos prieštaringai vertinamos BRIT apdovanojimų priėmimo kalbos! Leiskite mums pasikalbėti išsamiau

33 metų „Easy On Me“ dainininkės atsiėmimo kalba, skirta „Geriausio atlikėjo“ apdovanojimui BRIT apdovanojimuose antradienį, vasario 8 d., buvo smarkiai kritikuojama socialinėje žiniasklaidoje, nes ji sakė, kad „mėgo būti moteris“, atsiimdamas dabar belyčių apdovanojimą.Tai yra pirmieji metai, kai apdovanojimų ceremonijoje buvo nuspręsta panaikinti tradicines geriausio atlikėjo vyro ir geriausios atlikėjos moterų kategorijas ir pasirinkti vieną lyčių atžvilgiu neutralią kategoriją.

Splash News

"Savo priėmimo kalboje Adelė pasakė: Suprantu, kodėl pasikeitė šio apdovanojimo pavadinimas, bet man labai patinka būti moterimi ir moterimi menininke. Aš darau. Tikrai mumis didžiuojuosi. O buvusi Good Morning Britain laidų vedėja turėjo keletą žodžių tiems, kurie įsižeidė dėl to, ką ji pasakė!"

"Morganas pasidalijo straipsniu iš The New York Times, kuriame paminėjo kritiką, susijusią su Adelės meile būti moterimi, ir rašė: FFS Kai žmonės manęs klausia: „apie ką bus tavo naujoji laida?“, atsakymas yra toks. be kita ko, tai bus apie tai, kad atšauksiu pabudusius imbecilius, kurie mano, kad galima tyčiotis ir terorizuoti moteris, kad jos neigtų savo egzistavimą. „Life Stories“ vedėjo komentaras apie savo naują laidą yra susijęs su jo būsima nauja pokalbių laida, kurią planuojama pradėti per „FOX Nation“ (taip pat „talkTV“ Jungtinėje Karalystėje ir „Sky News Australia“ Australijoje).)"

Kategorija: