Jennifer Lopez ką tik padarė didžiulį žingsnį, kad papuoštų Rolling Stone viršelį, pozuodama su iškirptu smokingo bodžiu ir ką tik iškirpta boba kovo mėnesio dovanoms. 52-ejų superžvaigždė, per daugelį metų išmėginusi daugybę pjūvių ir spalvų, apsigyveno ties skustuvu aštriu buku bobu, skirtu „Ikonos ir įtakos“ problemai, o tai tikrai įrodė, kad ji daro įtaką grožio srityje su savo naujuoju žiūrėk.

Išlaikydama karamelės akcentus, kuriuos sūpuoja pastaruosius kelis mėnesius, Lopez per visą fotosesiją atrodė švytinti, o naujasis kirpimas puikiai pabrėžė jos aštrią žandikaulio liniją ir nepriekaištingas savybes. Aktorė buvo užsiėmusi savo naujojo filmo „Marry Me with Owen Wilson“, kuris buvo išleistas anksčiau šį mėnesį, reklama, o stulbinantis gabalas sulaukė daugybės gerbėjų komplimentų.

Dainininkė Rita Ora pakomentavo: „Neabejotinai mano ikona“ su jaustukais su širdele, o gerbėjas sušuko: „JUS TIESIOG DAVOTE MAN ŠIRDIES PRIEKĮ, OMGGG STOOOP“. Ilgametis Lopez plaukų stilistas Chrisas Appletonas taip pat pasidalijo viršelio nuotrauka savo paskyroje ir parašė: „Nauja @jlo išvaizda @rollingstone mag viršelyje Taigi ką jūs, vaikinai, manote apie trumpus plaukus?“

Drąsus gabalas išlieka ištikimas Lopez personažui filme „Ištekėk už manęs“ Kat Valdez, kuri filmo metu taip pat siūbuoja buku boba po to, kai ją viešai apgaudinėja jos sužadėtinis Bastianas, kurį vaidina dainininkė Maluma. Tada Lopezo personažas priima atsitiktinį Oweno Wilsono mokyklos mokytojo personažo pasiūlymą.

Nors atrodo, kad Lopez realiame gyvenime grįžo prie savo klasikinių ilgų, banguotų spynų, aštrus ir kampuotas kirpimas tikrai taps įkvėpimu daugeliui ateinančių mėnesių, nes vis daugiau įžymybių renkasi bukas bobą kaip 2023 m. sėkmę. Mums tikrai padarė įtaką!

Kategorija: