Tinkamas kirpimas, kad jūsų bruožai ir plaukų tekstūra būtų pakankamai glotnesni, akimirksniu paryškinsite jūsų išvaizdą, o ypač jei turite plonų ar suglebusių sruogų, galite naudoti naują stilių, kad suteiktumėte savo sruogoms postūmį ir paslėptumėte iškritusius plaukus. . Tačiau jei užeisite į saloną nežinodami, ko paprašyti, rizikuojate, kad atsiras toks stilius, kuris gali dar labiau paaštrinti problemą, atkreipdamas daugiau dėmesio į negausias vietas ir pašalins bet kokį jūsų spynų apimtį. .

Kai ieškojote įkvėpimo kitam dideliam kirpimui, kalbėjomės su plaukų eksperte ir kosmetologe Ghanima Abdullah ir plaukų stiliste Gina Rivera, kad išsiaiškintume tris problematiškiausius slenkančių ir slenkančių plaukų stilius, kurių turėtumėte vengti. apkabinkite savo tekstūrą.

Shutterstock

Per daug sluoksnių

Teisingai nukirpus, sluoksniai gali padėti suteikti jūsų plaukams apimties ir judesio, o tai gali sukurti storesnių sruogų iliuziją. Tačiau per daug sluoksnių gali turėti priešingą poveikį, todėl jūsų plaukai atrodys dar labiau suglebę nei anksčiau. „Dėl per daug tekstūruotų kirpimų ploni plaukai gali atrodyti dar plonesni, o ne pilni“, – aiškina Rivera. „Nors baravykai yra populiarūs, svarbu būti labai atsargiems ir nepersluoksniuoti, jei plaukai yra ploni, nes dėl to plaukai gali būti sunkiai apdorojami ir nebegyvi.“

Tai nereiškia, kad sluoksniai yra visiškai neįmanomi, jei jūsų plaukai yra plonesni, tačiau Abdullah siūlo pradėti nuo kelių ilgesnių sruogų ir pažiūrėti, kaip tai atrodo, prieš pasineriant į šukesnį stilių.

Mega-Short Pixie

Nukirpus plaukų ilgį, jūsų sruogos gali atrodyti tankesnės ir storesnės, tačiau per trumpas kirpimo viršus gali būti netinkamas retintoms sruogoms, įspėja Abdullah.„Jei nuspręsite dėvėti trumpus plaukus, stenkitės vengti trumpų slapukų ant galvos. Tai tikrai gali pabrėžti plonėjimą viršuje“, – sako ji. „Išvaizda prastesnė, jei nuspręsite plaukus pabarstyti geliu, nes tokiu būdu tikrai pradėsite matyti daug galvos odos.“

Jei pixie pjūvis jums vis dar skambina, Abdullah siūlo išbandyti ilgesnių sruogų kirpimą viršugalvyje, kuris gali padėti paslėpti plonėjančias dėmeles ir išgauti tą įtemptą išvaizdą. „Jei dėvėsite viršutinę dalį kaip kirpčiuką, ji taip pat atrodys labai elegantiška“, – sako ji.

Bobas su centrine dalimi

Vidurinė dalis šiuo metu yra neabejotinai vienas stilingiausių stilių, o vis daugiau garsenybių vietoj ilgesnių spynų renkasi prašmatnias bobas, jums gali kilti pagunda padaryti tą patį. Tačiau, jei jūsų plaukai yra plonesnėje pusėje, ši išvaizda gali pabrėžti jūsų šaknų apimties trūkumą, todėl jūsų plaukų tipas bus ryškesnis. „Daug kartų slinkimas prasideda tiesiai iš dalies, jei kurį laiką nešiojate plaukų centre“, - sako Abdullah.„Šoninė dalis gali padėti manevruoti plaukus, kad padengtų išretėjimą. Taip pat gali daug padėti A linijos trumpesnė užpakalinė stulpelis.“

A linijos bobų pranašumai yra tai, kad jūsų plaukai natūraliai įgis daugiau apimties nugaroje, pagerins judesius ir leis jums atrodyti jaunai ir gaiviai. Su šonine dalimi, sako Abdullah, jūsų plaukai atrodys kuo storesni.

Kategorija: