Dietos kultūroje yra nesuskaičiuojama daugybė madų, kurios žada lengvai numesti svorio ir teigia, kad leis jums pasiekti svajonių kūną be jokių pastangų. Maistą pakeičiantys batonėliai yra vienas iš tokių maisto produktų, kuriuose, atrodo, yra daug b altymų ir angliavandenių, kad pamaitintų jūsų dieną, nereikia gaminti valgio, taip lengvai sutaupysite kalorijų, kad pasiektumėte svorio netekimą. Tačiau jei valgio pakeitimo batonėliai, skirti svorio metimui, atrodo per gerai, kad būtų tiesa, gali būti, kad taip yra. Kalbėjomės su registruota dietologe Trista Best, kad išsiaiškintume šios dietos laikymosi tiesą, kad nenustebtumėte, koks poveikis gali kilti dėl pernelyg didelio jų rėmimosi.

Shutterstock

Jie labai apdoroti

Nors batonėliai, pakeičiantys maistą, gali būti greitas ir efektyvus užkandis, kai stinga laiko ir jums reikia daug maistinių medžiagų, jei pasitikite šiais batonėliais, kad pamaitintumėte visą dieną, Jūsų organizmui perdirbtų ingredientų, kurie gali sustabdyti svorio metimą ir netgi sukelti svorio padidėjimą, jei vartojate per daug. „Problema iškyla, kai pasikliaujame valgio pakeitimo batonėliais, kaip įprasta mūsų mitybos dalimi“, – aiškina Bestas. „Maisto pakaitalų batonėliai yra maisto produktas, tai reiškia, kad jie yra labai perdirbti ir dažnai juose trūksta tam tikrų maistinių medžiagų arba juose yra daugiau kalorijų, riebalų ir cukraus nei reikia.“

Dirbtinis cukrus yra viena iš pagrindinių svorio padidėjimo priežasčių, o norint užpildyti šiuos batonėlius tinkamo skonio, jie dažnai pripildomi tokių ingredientų. Ne tik tai, bet ir, nors jie gali būti geras b altymų š altinis, valgio pakaitalų batonėliai paprastai neteikia tiek daug maistinių medžiagų, kaip visavertis natūralus maistas.„Kai pasikliaujame šiais batonėliais, o ne tikru maistu, didėja rizika, kad trūksta kai kurių esminių maistinių medžiagų, kurių suteiktų gerai subalansuotas maistas“, – pažymi Bestas. „Pakaitiniuose batonėliuose dažnai yra daug kalorijų, tačiau jie nėra tokie sotūs kaip tradicinis patiekalas, nes yra mažesnio dydžio ir greitai apdorojami organizme.“

Shutterstock

Jei tapsite įpročiu pilnavertį maistą iškeisti į batonėlius, greičiausiai patirsite didesnį alkį, nes šie perdirbti maisto produktai jūsų nepakankamai užpildys, todėl per dieną suvartojate daugiau maisto. „Tikėtina, kad netrukus po to, kai valgį pakeitę batonėliu, suvalgysite kitą užkandį ar valgį, ir tai gali greitai padidinti kalorijų suvartojimą“, – perspėja Bestas. Kad išvengtumėte šios klaidos, valgykite šiuos batonėlius tik tada, kai jums stinga laiko arba jums reikia greito energijos papildymo, nes jie nėra pakankamas kalorijų š altinis, kad iš tikrųjų palaikytų jus visą dieną.

Kaip ir su bet kuriuo kitu maistu, jūsų subalansuotoje mityboje yra vieta batonėliams, kurie pakeičia maistą kaip maistinių medžiagų turintis užkandis. Tačiau jei iš tikrųjų naudojate jas maistui pakeisti, į kurį kitu atveju būtų įtraukti vitaminai ir mineralai, kurie gali būti gaunami iš daržovių ir vaisių, gali padidėti alkis ir pastebėti, kad šie labai perdirbti maisto produktai nėra ilgalaikis sprendimas. svorio metimo rezultatai. Valgydami subalansuotą mitybą su nesmulkintų grūdų, b altymų ir sveikųjų riebalų mišiniu kartu su kasdiene mankšta, jūsų kūnas gaus geriausius rezultatus, ir nors b altymų batonėliai gali tai papildyti, jie neturėtų tapti jūsų mitybos įpročių kertiniu akmeniu.

Kategorija: