Jennifer Lopez, 52 m., ką tik palaimino mus dar vienu nuostabiu, stulbinančiu žvilgsniu! Šį kartą esame sužavėti b altu avangardiniu, pagal užsakymą pagamintu siūlu, kurį sukūrė Grace Ling, kurį superžvaigždė pasipuošė vasario 5 d. pasirodymui laidoje „The Tonight Show“, kuriame vaidina Jimmy Fallonas.

JLo papuošė pasirodymą su šiuo unikaliu drabužiu ir dainavo pagrindinį takelį iš Marry Me garso takelio – jos naujausio to paties pavadinimo filmo. Naujasis rom-com (kaip tik V-dienos laiku!) buvo išleistas vasario 11 d., jame vaidina Owenas Wilsonas.

Kalbant apie jos unikalios išvaizdos detales, seksualus b altas Lopez kūrinys prasideda nuo dekonstruoto švarkelio su plonais, švelniais dirželiais, jungiančiais jį su iki grindų siekiančiu sijonu.

Grace Ling sukurtame gaminyje yra nedidelė liemenėlė, kuri elegantiškai viską uždengia, tačiau atskleidžia odą tvankiai, bet skoningai. Stygos taip pat susijungia su mažu, aiškiai blizgančiu kvadratu ant JLo apatinės nugaros, galiausiai išryškindamas jos itin ryškų vidurį ir apatinę kūno dalį. Kaip įprasta žiūrint iš nesenstančios trigubos grėsmės, dėl to mūsų žandikauliai atšoko.

Lopez savo aprangą papildė savo batų linijos kulnais ir blizgančiais sidabriniais akių šešėliais, kurie išsiskyrė po ryškiomis scenos šviesomis. Jos ilgos, karamelinės spynos susiliejo į sklandų išsipūtimą, o jos išskirtinis soprano vokalas perdavė pasirodymą, kai ji elegantiškai dainavo didžiąją baladę. Kolumbijos popžvaigždė Maluma prisijungė prie jos scenoje, o jųdviejų balsai gražiai harmonizavosi.

Marry Me dabar rodomas kino teatruose ir transliuojamas per Peacock. Su tokia išvaizda ir neįtikėtinu JLo pasirodymu mes to nepraleisime!

Kategorija: