Pagaminti ir apdoroti kokteiliai yra vienas patogiausių pusryčių produktų. Jei ryte esate prislėgtas ir stinga laiko, griebdami butelį ir išvažiavę į kelią, vis tiek galite suteikti energijos, jei negalėsite prisėsti pusryčių. Tačiau pagrindinis šių pusryčių produktų trūkumas yra didelis cukraus kiekis ir b altymų trūkumas.

Jei bandote numesti svorio, geriau kiek įmanoma vengti cukraus ir laikytis nuoseklios b altymų turinčios dietos, todėl šis pusryčių pasirinkimas bus nesveikas ir nepadės siekti jūsų tikslų.Kalbėjomės su registruota dietologe Sarah Romotsky, kad sužinotume daugiau apie jau paruoštus kokteilius ir kodėl pasigaminti šiuos gėrimus namuose patiems yra geresnis būdas patenkinti vaisių troškimą ir tuo pat metu nepaisyti.

Kaip paruošti kokteiliai gali atgrasyti nuo svorio metimo

Vienas iš perdirbtų pusryčių maisto produktų, galinčių apsunkinti svorio metimą ir sulėtinti medžiagų apykaitą, yra iš anksto paruoštas kokteilis. Tai nereiškia, kad visi kokteiliai nėra geras pasirinkimas, bet ypač iš anksto pagaminti kokteiliai (kurie yra jau sumaišytuose buteliuose, kuriuos galite greitai pasiimti) dažniausiai yra pagaminti iš pridėto cukraus ir paprastai juose trūksta b altymų. Norint sveikai numesti svorio, reikia pastarojo, o ne pirmojo.

„Tai yra du bet kokio svorio metimo plano spąstai“, - aiškina Romortsky. „Šie jau pagaminti kokteiliai patenka į tą pačią kategoriją kaip ir kiti cukrumi saldinti gėrimai, tokie kaip sultys ir soda, kurie, kaip žinoma, neigiamai veikia jūsų sveikatą.“

Shutterstock

Kodėl kokteilių gaminimas namuose yra geresnis pasirinkimas

Kai pats plakate kokteilį, turite nuspręsti, kas tiksliai į jį pateks. Galite pritaikyti konkrečius poreikius (vitaminą C, vitaminą A ir kt.) pasirinkdami ingredientus, kurie leidžia jums jaustis geriausiai, o ne pasikliauti stipriai pasaldintu ir apdorotu variantu.

"Yra tyrimų, kurie rodo, kad dažnas cukrumi saldintų gėrimų vartojimas gali sulėtinti medžiagų apykaitą, pažymi Romotsky. Vieno 12 savaičių trukmės kontroliuojamo tyrimo metu antsvorio turinčių ir nutukusių žmonių, kurie 25 % kalorijų suvartojo fruktoze saldintų gėrimų pavidalu, medžiagų apykaita labai sumažėjo."

"Dabar tai, aiškina Romotsky, nereiškia, kad visi kokteiliai yra uždrausti, bet kai turite laiko tai padaryti, pasigaminti juos patys yra daug naudingiau bendrai sveikatai ir svorio metimo planui. Raginu žmones patiems gamintis kokteilius namuose su šviežiais vaisiais, riešutais, sėklomis, b altymų milteliais, apibendrina Romotsky, patardamas vengti pridėtinio cukraus ir visą laiką užtikrinti daugiau b altymų."

Kategorija: