Jei pastebėjote, kad pastaraisiais mėnesiais jūsų karamelinė macchiato arba ledinė latte kainavo brangiau nei įprastai, galbūt ką nors mėgavote. Kaip pranešė „The Hill“, „Starbucks“ vasario 1 d. paskelbė, kad 2023 m. padidins savo gaminių kainas. Bendrovės pranešime kaip kainų pokyčių priežastį tinklas nurodė augančią infliaciją, tiekimo grandinės sutrikimus ir didėjančias darbo sąnaudas.

Starbucks smarkiai nepasiekė prognozuoto ketvirčio pelno, nes COVID-19 Omicron variantas apėmė visą pasaulį. Tai sukėlė daugybę su koronavirusu susijusių apribojimų, pavyzdžiui, išaugo darbo jėgos trūkumas Kinijoje, greičiausiai augančioje „Starbucks“ rinkoje.

Šis žingsnis, kaip praneša New York Times, yra antras kartas per keturis mėnesius, kai bendrovė padidino savo kainas. Galite prisiminti, kad 2023 m. spalio mėn. klientai pastebėjo, kad tinklo gėrimų ir maisto produktų kaina padidėjo. „Starbucks“ vadovų teigimu, 2023 m. jų tik daugės.

„Nors paklausa buvo didelė, ši pandemija nebuvo linijinė, o makroaplinka išlieka dinamiška, nes patyrėme didesnį nei tikėtasi infliacijos spaudimą, padidėjusias sąnaudas dėl Omicron ir įtemptą darbo rinką“, – sakė Kevinas. Johnsonas, „Starbucks“ prezidentas ir generalinis direktorius. Savo pareiškime bendrovė rašė, kad ji „imasi papildomų kainodaros veiksmų, planuojamų per metų balansą, kad sumažintų sąnaudų spaudimą, įskaitant infliaciją“, siekdama padėti savo „verslui ateičiai“.

Kalbant apie Starbucks darbuotojus, bendrovė pernai spalį padidino atlyginimus ir išmokas darbuotojams, siekdama išspręsti darbo rinkos sąlygas.Tinklas padidino atlyginimą darbuotojams nuo COVID-19, į kurį įeina apmokamas laisvalaikis darbuotojams, kurie nuo to susirgo, ir darbuotojams taip pat mokama už skiepą nuo koronaviruso.

Anot „The Times“, „Starbucks“ operacijų vadovas Johnas Culveris teigė, kad pastaruoju metu kilusios kainos nepadarė „jokio reikšmingo poveikio klientų paklausai“, tačiau „Starbucks“ klientai „Twitter“ tinkle nėra tuo patenkinti. kainų keitimo naujienos. Daugelis socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė, kad nors jie yra „laimingi darbuotojai, gaunantys sąžiningą atlyginimą“, jie gali „išvesti savo verslą kitur“, pavyzdžiui, į vietines ar smulkaus verslo kavines dėl tinklo didėjančių kainų.

Kategorija: