Kai ant raudonojo kilimo nesipuikuoja, Vanessa Hudgens nusirengia iki epiškai mažyčių bikinių. Dainininkė ir aktorė yra puikus stiliaus įkvėpimo š altinis, nesvarbu, ar tai jos boho išvaizda, ar tinkliniai kombinezonai. O kalbant apie bikinius, jos lygio įžymybių yra nedaug. Brunetė gražuolė moka mus šokiruoti drąsiais maudymosi kostiumėlių pasirinkimais, o ŠIS mažytis žalias bikinys privertė mus atleisti žandikaulius.

Vanessa vasario 1 d. prisijungė prie Instagram ir pasidalijo keletu nuotraukų iš savo paskutinės atostogų. Antraštė „@caliwater nuotykiai“, V įrašas sulaukė daugiau nei 686 tūkst. „Patinka“ paspaudimų iš jos 44 metų.2m sekėjų. V pozavo dėvėdama mažytį ryškiai žalią siūlą turintį bikinį ir prie jo priderintą sarongą. Ir pagal tikrąją Vanessa Hudgens madą ji įvaizdį papildė savo Kalifornijos merginos bruožais spausdinta skarele, Cartier apyranke ir undinės stiliaus perlų vėriniu. Mums taip pat patinka jos dviejų atspalvių akiniai nuo saulės ir madinga žalioji kepuraitė, kurią ji puikavosi tam tikrose nuotraukose, kad užbaigtų savo spalvų derinį. Ir žalia tema neatsitiktinai – V įrašas yra Caliwater – kaktusų gėrimų įmonės, kurią įkūrė pati kaktusų mylėtoja ir dykumų karalienė Vanessa Hudgens, reklama!

Instagram.com/vanessahudgens

Be šio įspūdingo bikinio įrašo, Vanessa pastaruoju metu dalijasi daugybe nuostabių „principų“. Neseniai ji padėjo paskelbti SAG apdovanojimų nominacijas sausio 12 d., o mes vis dar esame apsėsti jos aprangos. Erkė, erkių bumas! žvaigždė pasipuošė permatomu, šviesiai rožiniu nėriniuotu kirpčiuku ir prie grindų siekiančiu sijonu, kuris buvo pastelinio tobulumo įkūnijimas.

Mums taip pat patiko levandų spalvos mini suknelė, kurią ji vilkėjo praėjusį mėnesį. V suteikia mums pavasario nuotaikos ir mes pasiruošę kuo greičiau iškeisti tamsias žiemos spalvas į šiuos švelnius tonus.

Kategorija: