Hailey Bieber vėl sugrįžta su kitu iš karto ikonišku kombinezonu, kuriuo negalime atsigauti. 25 metų supermodelis ką tik elegantiškai papuošė vasario 1 d. žurnalo Wall Street Journal viršelį, vilkėdama nuostabų raudoną Anthony Vaccarello sukurtą katės kostiumą Saint Laurent, o viršelio istorijai papasakojo apie savo grožio prekės ženklą Rhode.

„Mano vaidmuo prekės ženkle yra „Creative of Everything“, – apie savo naują odos priežiūros prekės ženklą Rhode sakė Bieberis. Leidinys į „Instagram“ įkėlė jos nuotraukas iš filmavimo (jomis ji taip pat pasidalijo), kur ji gali būti matoma besipuikuojanti Saint Laurent juodais aukštakulniais.

Katės kostiumas yra toks įsimintinas dėl savo centro, apskrito išpjovos, šoninių išpjovų, to, kaip jis be vargo apkabina Bieberio linkius, ir sodrios raudonos spalvos. Ji taip pat pasipuošė ryškiai mėlyna akių šešėlių spalva, blizgančiais tamsiai raudonais lūpų dažais ir švytinčiu paryškintuku.

Interviu ji taip pat mielai papasakojo apie velionio nespalvoto dizainerio Virgilio Abloh (kuris ypač sukūrė jos vestuvinę suknelę) palikimą ir santykius su juo.

Modelis, anksčiau sakęs, kad nori išlaikyti savo gyvenimą su vyru Justinu Bieberiu privačią (tai suprantama, atsižvelgiant į jų didelę šlovę), taip pat kalbėjo apie savo planus džiaugtis dabartine jauna būsena ir nejausti kūdikio ar vaiko spaudimo. iš visuomenės, ką daro daugelis moterų.

„Yra toks dalykas, kuris nutinka moterims, kai tu susituoki“, – sakė ji. „Visi visada mano, kad tai yra: pirmiausia ateina meilė, tada ateina santuoka, tada ateina kūdikis. Na, o kaip dėl visų dalykų, kuriuos noriu pasiekti savo versle? Manau, kad mano galvoje buvo įsišaknijęs, kad aš tuoj norėsiu turėti vaikų ir norėsiu turėti vaikų super, super jaunų.Tada man sukako 25 metai ir aš vis dar esu super, super jaunas.“

Visa jėga jai! Bieberis įrodo, kad tikrai gali turėti viską – verslą, kuriam ji aistringa, sveiką santuoką ir nepriekaištingą stiliaus akimirką visą laiką.

Kategorija: