Burger King ką tik sugrąžino „Didįjį karalių“ kaip naujausio greito maisto tinklo riboto laiko sumuštinių pasiūlos dalį. Šis populiarus produktas pirmą kartą buvo įtrauktas į tinklo JAV meniu, pasibaigus 1997 m. vasarai, ir išliko pagrindinis pasirinkimas dvidešimt metų, kol buvo pašalintas, o vėliau vėl įtrauktas ir 2023 m., ir 2023 m. Dabar jis puikiai grįžta.

McDonald's gerbėjai „Twitter“ greitai pastebi, kad „Didžiojo karaliaus“ sudėtyje yra maždaug tų pačių ingredientų, kaip ir legendiniame „McDonald's“ „Big Mac“. Žodžio „didelis“ vartojimas sumuštinio pavadinime taip pat neatrodo subtilus „Burger King“ žingsnis.

Shutterstock

"Galbūt girdėjote 1975 m. firminį McDonald&39;s Big Mac (kuris pirmą kartą debiutavo 1967 m. JAV) skambėjimą. Dainos tekstuose pažodžiui pateikiami ingredientai – du jautienos paplotėliai, specialus padažas, salotos, sūris, marinuoti agurkai, svogūnai ant sezamo sėklų bandelės."

"Nors „Burger King&39;s Big King“ ir neturi skambios melodijos, ją sudaro du ant grotelių kepti jautienos pyragaičiai, karaliaus padažas, salotos, sūris, marinuoti agurkai, svogūnai ir bandelė su sezamo sėklomis. . (Hmmm.)"

Shutterstock

"Kaip rašo Danielis Kline&39;as iš „The Street“, atrodo, kad „Burger King“ čia nesidrovi. Kline tęsia rašydamas: „Didysis karalius“ yra arba akivaizdi kopija, arba drąsus iššūkis nusistovėjusiam varžovui (McDonald&39;s „Big Mac“), atsižvelgiant į jūsų požiūrį."

"Nors abu mėsainiai jų atitinkamų gerbėjų yra vadinami skaniais ir nesenstantys, Didysis karalius turi įdomią Big Mac įkvėptą istoriją, kuri tikriausiai nepatiks McDonald&39;s."

Kategorija: