Renée Zellweger įrodė, kodėl ji yra du kartus „Oskaro“ laureatė (žinoma, už vaidmenis filmuose „Judy“ 2023 m. ir „Š altasis kalnas“ 2004 m.), nes ji turi vieną didžiausių aktorės galimybių! Ir kiekvienas, kuris nori nesutikti, turėtų tiesiog pažvelgti į 52 metų Holivudo žvaigždės epinį transformaciją, kuri tapo nuteistos žudikės Pam Hupp filme The Thing About Pam!

Bet ne tik jos neatpažįstama išvaizda (dėl veido protezavimo derinio, kuriame buvo netikra nosis – braškių šviesiaplaukis perukas ir storas kostiumas), Zellweger mus sužavėjo, kaip pirmąją. Pagaliau buvo išleistas NBC tikrosios kriminalinės dramos anonsas, ir galime patvirtinti, kad ji tikrai įkūnijo „liūdnai pagarsėjusį“ personažą, cituojant pačią Zellweger.

The Thing About Pam pasakoja apie 2011 m. Huppo draugės Betsy Faria (vaidina amerikietės namų šeimininkės Katy Mixon) nužudymą, o anonsas tikrai sužadina mūsų apetitą visai šešių serijų ribotai serijai. Žmogžudystės byla apėmė visą pasaulį po to, kai ji pasirodė Dateline, ir iš tikrųjų tapo viena populiariausių laidos bylų istorijoje; ir remiantis didžiuliu susidomėjimu šiuo atveju, tada turėjo savo podcast'ą, kuris iki šiol yra vienas dažniausiai atsisiunčiamų podcast'ų iš iTunes. Zellwegeris tikrai jautė spaudimą!

Natūralu, kad mums įdomu sužinoti, kaip Čikagos aktorė atliks draudimo darbuotojo, kuris per penkerius metus buvo įtrauktas į mažiausiai dvi žmogžudystes (kol galiausiai buvo įkalintas po ilgo slėpimo), vaidmenį. ) Dar labiau todėl, kad praėjusių metų spalio 1 d. duodamas interviu BlumFest, Zellweger prisipažino, kad įsigilinti į charakterį buvo nemenkas iššūkis, nes buvo labai mažai ką tęsti dėl su byla susijusių įrašų trūkumo.

Frankas Ockenfelsas 3/NBC

"Zellweger sakė, kad bandė suprasti personažą tik remdamasi ribota turima informacija, prieš pridurdama: Aš tik nuleisiu galvą ir dirbsiu savo darbą, pabandysiu ištirti įvairius asmenybės tipus ir pabandysiu suprasti, ar ta psichozė, solipsizmas, ar abiejų derinys, kad ir kas tai būtų. Bet kuriuo atveju bus įdomu ir bus ko išmokti."

Frankas Ockenfelsas 3/NBC

"Kalbant apie jos neatpažįstamą išvaizdą, Zellweger sakė, kad tai buvo didžiausias komplimentas, kurį aktorė galėjo sulaukti! O, dieve, jei spektaklyje neatpažįstate aktoriaus ar aktorės, tai didelis komplimentas, sakė Jerry Maguire aktorė interviu leidiniui Vanity Fair. Jūs nesistengiate papasakoti savo istorijos, pridūrė ji."

The Thing About Pam premjera antradienį, kovo 8 d., 10/9c. Pažymėjome savo kalendorius!

Kategorija: