24 m. Sydney Sweeney ruošiasi tapti populiariu vardu su nokautais pasirodymais serialuose „Euforija“ ir „B altasis lotosas“, o aktorė jau seniai buvo mūsų stiliaus radare!

Sausio 26 d. Sweeney pirmą kartą pasirodė pokalbių šou vėlyvą vakarą ir, žinoma, atvyko stilingai. Žvaigždė apsivilko juodai b altą, išlenktą Christian Siriano suknelę kaip „The Late Late Show“ su Jamesu Cordenu viešnia ir atrodė nepaprastai stulbinančiai.

Juodos ir b altos liemenėlės suknelė pademonstravo nepriekaištingą Sweeney figūrą savo prigludusiu audiniu. Žemai iškirptoje, narvelyje pritvirtintoje viršūnėje buvo išpjovos išilgai šonų, o centre – į apačią.

Sweeney su savo elegantiška ir tvankia suknele suporavo smailius, juodus pirštus. Norėdami papuošti aksesuarus, ji pridėjo blizgius papuoštus auskarus, sidabrines apyrankes ir žiedus.

Jos nagai buvo nudažyti atitinkamu juodai b altu raštu, o šviesiaplaukes ji surišo į laisvą kasą, o veido šonuose krisdavo žavingos veidą įrėminančios sruogos.

Ji atskleidė savo spynas į šoną, įgaudama nesenstančią, senojo Holivudo išvaizdą. Jos makiažas buvo subtilus ir išryškino jos natūralų grožį blizgiomis nuoga lūpomis, auksiniais akių šešėliais ir tūriniu tušu.

Aktorė prajuokino publiką ir laidos vedėją Cordeną, papasakodama komiškus įspūdžius filmavimo aikštelėje, filmuojant „Euphoria“, sužavėjo žiūrovus žiniomis apie automobilių taisymą, taip pat atskleidė daugiau apie savo personažą – Cassie Howard siužetą naujajam sezonui. .

Nr.

Kategorija: