Čikagos vakarų gimtadienio drama buvo tik pradžia, nes susvetimėjusių buvusiųjų Kim Kardashian ir Kanye West reikalai darosi dar blogesni! Švęsdamas draugės Julijos Fox gimtadienį (kur jis jai ir jos draugams padovanojo Birkin krepšį, kurį, aišku, važiuojame netinkamuose ratuose!), 44 metų reperis socialiniame tinkle „Instagram“ papriekaištavo 41 metų SKIMS įkūrėjui. leidžia savo aštuonerių metų dukrai North West „TikTok“ „prieš“ jo valią! Ir pagal tikrą Kanye madą jis leido atskleisti savo jausmus labai dramatiškai ir visai ne subtiliai!

„Kadangi tai yra mano pirmosios skyrybos, aš turiu žinoti, ką turėčiau daryti, kad mano dukra būtų įtraukta į „TikTok“ prieš mano valią? Jis parašė „Instagram“ kartu su North ekrano kopija socialinės žiniasklaidos platformoje. Svarbu pažymėti, kad Kim, kaip pranešama, prižiūri @kimandnorth TikTok paskyrą, kuri yra bendra motinos ir dukters paskyra ir jau turi labai įspūdingą 5,7 mln. sekėjų nuo jos sukūrimo 2023 m. lapkričio mėn. priežiūra.“

Instagram.com/kanyewest

"Keturių vaikų mama labai operatyviai atsakė į Ye komentarą (tai buvo ne pirmas kartas, kai jis kritikavo jos auklėjimą!), o jos atsakymas buvo ir epiškas, ir tuo pačiu širdį draskantis! Nuolatiniai Kanye išpuoliai prieš mane interviu ir socialinėje žiniasklaidoje iš tikrųjų yra labiau žeidžiantys, nei gali sukurti bet kuris „TikTok North“, „KKW Beauty“ įkūrėja pasidalino su savo 284 mln. sekėjų per savo „Instagram“ istoriją."

"Kaip vienas iš tėvų, kuris yra pagrindinis mūsų vaikų globėjas ir globėjas, darau viską, kad apsaugočiau mūsų dukrą, taip pat leisdamas jai išreikšti savo kūrybiškumą tokioje terpėje, kokios ji nori, su suaugusiųjų priežiūra, nes tai ją atneša laimė."

TikTok/kimandnorth

Buvusi „Keeping Up with the Kardashians“ žvaigždė tada išsamiau papasakojo apie tai, kaip skyrybos paveikė ją ir keturis jų vaikus – tarp kurių, kaip ir North, yra 6 metų sūnus Saint, 4 metų dukra Čikaga ir sūnus Psalmė, 2 – ir teigė, kad dėl Ye veiksmų draugiškas bendravimas su tėvais tampa beveik neįmanomas!

"Skyrybos yra pakankamai sunkios mūsų vaikams, o Kanye manija bandant taip neigiamai ir viešai kontroliuoti ir manipuliuoti mūsų padėtimi sukelia tik dar didesnį skausmą visiems, tęsė Kim. Nuo pat pradžių nenorėjau nieko kito, tik sveikų ir palaikančių bendrų tėvų santykių, nes tai yra geriausia mūsų vaikams, ir mane liūdina, kad Kanye ir toliau daro tai neįmanomu kiekviename žingsnyje. Noriu visus klausimus, susijusius su mūsų vaikais, tvarkyti privačiai ir tikiuosi, kad jis pagaliau galės atsakyti į trečiąjį advokatą, kurį turėjo per pastaruosius metus, kad bet kokias problemas išspręstų draugiškai.Taip!"

Kategorija: