Įkrauti telefoną nėra taip paprasta, kaip tiesiog įdėti jį ant įkroviklio ir leisti jam veikti.

Gerai, tai taip paprasta, bet tai nereiškia, kad galbūt nedarote didelių klaidų, dėl kurių gali sumažėti akumuliatoriaus energija ir paveikti įrenginio veikimą. Geros naujienos yra tai, kad įkrovimo problemas galite ištaisyti akimirksniu – tai yra vienintelė įkrovimo klaida, kurią turėtumėte nustoti daryti, kad apsaugotumėte savo „iPhone“, teigia „Apple“ ekspertas.

Nustokite įkrauti telefono per naktį

Suprantama, kodėl įkraunate telefoną per naktį: galite tiesiog jį prijungti ir pamiršti, o tada pabusti su įrenginiu, kuris yra paruoštas naudoti. Tačiau jūsų telefonui nereikia tiek daug valandų įkrauti – ir šis įkrovimo įprotis gali turėti neigiamos įtakos jūsų telefonui.

„Net po to, kai telefonas yra visiškai įkrautas, dauguma „iPhone“ naudotojų daro klaidą įkraudami jį iki 100% arba laikydamiesi įkrovimo per naktį, ypač per pirmuosius kelis mėnesius po telefono įsigijimo“, – sako technologijų ekspertas Rodney Yo. , geriausios internetinio eismo mokyklos savininkas. „Deja, kai kurie žmonės eina į priešingą kraštutinumą ir įkrauna telefoną tik tada, kai jis visiškai išsikrovęs. Nors nė vienas iš šių veiksmų neturės tiesioginės neigiamos įtakos jūsų iPhone akumuliatoriui, laikui bėgant galite pastebėti, kad sumažės akumuliatoriaus veikimo laikas ir talpa. Norėdami to išvengti, įkraukite savo iPhone per naktį naudodami belaidį įkroviklį arba išmanųjį kištuką, kuris automatiškai užprogramuotas išsijungti tam tikru nakties metu.

Shutterstock

Tai, ką naudojate savo iPhone įkrovimui, yra taip pat svarbu, kaip jį įkraunate. Robertas Welchas, „Projector1“ generalinis direktorius, perspėja nekrauti „iPhone“ su netikrais įkrovikliais. „IPhone įkrauti naudojant šiuos netikrus įkroviklius užtrunka ilgiau“, - sako Welchas.„Tai taip pat tiesiogiai veikia baterijos veikimo laiką, nes įkaista iPhone. Yra buvę atvejų, kai telefonai (ar tai būtų iPhone, ar bet kuris kitas telefonas) sprogdavo kraunant šiuos netikrus įkroviklius, kurie dažniausiai būna sugedę. Mano rekomendacija bus investuoti papildomus pinigus į originalų įkroviklį. Įkroviklis gali jums kainuoti brangiau, bet įkrovimo patirtis kompensuos kainą.“

Kategorija: