Niekas negali apk altinti Zaco Efrono, kad jis neturi diapazono, pradedant krepšinio žvaigžde, tapusia muzikinio teatro atlikėju High School Musical, ir baigiant stulbinančiu nuteisto serijinio žudiko Tedo Bundy vaizdavimu filme „Itin piktas, šokiruojantis blogis ir niekšiškas“. Ir manome, kad jo paskutinis vaidmuo Australijos išgyvenimo trileryje „Auksas“ gali būti pats sunkiausias 34 metų aktoriaus vaidmuo. Vos atpažinome jį anonse!

Pirmajame filmo anonse, kuris buvo išleistas sausio 31 d., Didžiausio šou menininko aktorius atrodo už milijono mylių nuo savo įprasto išdailinto, seksualaus savojo dykumos dreifuotojo vaidmens.Dingo jo švariai nuskustas, tobulai išpuoselėtas veidas, o jo vietoje – purvu padengtas veidas, matomi sužalojimai ir itin nešvari bei netvarkinga barzda. Akivaizdžiai didžiuodamasis tuo, kaip toli jis nuėjo kaip aktorius, „Kaimynų“ aktorius pasidalijo anonsu savo „Instagram“ paskyroje ir įrašo antraštę: „Filmuoti tai buvo žiauru, bet man tai patinka (išdėstymas). Taip didžiuojuosi visais dalyvavusiais ir ačiū visiems, kurie iki šiol žiūrėjo.“

Taigi apie ką filmas? Kaip rašo IMDB: „Didžiulio, unikalaus ir negailestingo kraštovaizdžio fone „Goldas“ yra įtemptas trileris apie godumą ir tai, kiek žmonės nueis, kad užsitikrintų turtą. Kai du dreifuotojai, keliaujantys per dykumą, užklysta už didžiausio kada nors rasto aukso grynuolio, svajonė apie milžiniškus turtus ir godumą įsigali. Jie parengia planą, kaip apsaugoti ir iškasti savo dovaną vienam vyrui išėjus pasirūpinti reikiamos įrangos. Kitas žmogus lieka ir turi ištverti atšiaurų dykumos klimatą, medžiojančius vilkus ir įsibrovėjus, kovodamas su šliaužiančia abejone, kad jis buvo paliktas savo likimo valiai.Neįsivaizduojame, kurį iš šių vyrų Efronas iš tikrųjų vaidina, bet svetainėje šiuo metu jo personažas įvardijamas kaip vyras Nr. 1, o Anthony Hayesas nurodytas kaip vyras Nr. 2.

Atšiaurios filme vaizduojamos sąlygos atsirado ne tik dėl žalių ekranų ir CGI, nes purvinojo senelio aktorius prisiminė kai kuriuos sunkumus, su kuriais jis susidūrė filmuodamasis Pietų Australijos dykumoje 2023 m. lapkritį. scenos interviu, kurį galima pamatyti anonse. „Kai išvažiavome į vietą, mane tiesiog pribloškė kraštovaizdis, jausmas ir vietovės atmosfera“, – sakė Efronas.

Instagram.com/goldmovie2022

"Neįtikėtinai užburiantis. Labai apleista, sausa ir labai atšiaurios sąlygos. Filmavome per kai kurias niūriausias sąlygas, kokias esu matęs savo gyvenime. Tai parodė didelį solidarumą ir komandinį darbą komandos ir mūsų gamybos vardu. Buvo tikrai labai smagu. Režisierius Anthony Hayesas buvo pilnas pagyrų „Baywatch“ aktoriui ir prisiminė, kaip puikiai jis susidorojo su žiauriomis filmavimo sąlygomis."

"Tai buvo tikras iššūkis. Tai buvo turbūt žiauriausias mano atliktas filmavimas per 35 metus. Tai buvo nepaprasta, Hayesas patvirtino interviu „The Age“, prieš pagirdamas Efrono pasirodymą. Tai buvo spektaklis, kurio jis niekada anksčiau nebuvo surengęs. Jis pridūrė, kad tai buvo kraštutinumai, kuriuose jis niekada anksčiau nedirbo. Tačiau su A sąrašo aktoriais, kurie yra pripratę prie komforto lygio, niekada nežinai, kas nutiks, kai pateksite į dykumą. Tai paprasta, kai tik dalyvaujate Zoom skambutyje. Kai Zacas išėjo, jis buvo tik sunkiausiai dirbantis bičiulis. Jis nė karto nesiskundė. „Gold“ kino teatruose pasirodys kovo 11 d., o „On Demand“ bus išleistas po savaitės, kovo 18 d."

Kategorija: