McDonald's kasdien patiekia daugybę mėgstamų pusryčių produktų, įskaitant meniu elementus, kurių sudėtyje yra kiaušinių. Sausio 15 d. „TikTok“ vaizdo įrašas, kurį sukūrė kūrėjas (@essentialmcdonalds), kuris teigia, kad dirba viename iš tinklo restoranų, parodo didelį skirtumą tarp tinkle esančių ir suapvalintų kiaušinių bei jų paruošimo.

Vaizdo įrašas (nuoroda čia) dabar iš viso sulaukė 30,2 milijono peržiūrų, 5,6 milijono mygtukų ir daugiau nei 27 000 komentarų. Daugelis žiūrovų buvo šokiruoti pamatę, kaip į „McDonald’s“ restoranus atkeliauja permatomuose plastikiniuose maišeliuose išvirti sulankstyti kiaušiniai, bet kaip tradiciškai ant grotelių ruošiami suapvalinti kiaušiniai (kaip daugelis iš mūsų gali ruošti kiaušinienę ar omletus namuose).

Daugelis komentatorių tvirtina, kad „McDonald's“ pusryčiams su apvaliais kiaušiniais yra „daug geresni“ ir „šviežesni“ nei su sulankstytais kiaušiniais, su tuo sutinka ir kiti save vadinantys buvę tinklo darbuotojai.

Atitinkami sulankstyti kiaušiniai įtraukti į populiarius „McDonald's“ gaminius, pvz., „Šoninės, kiaušinio ir sūrio biskvitą“ ir „Dešrų biskvitą su kiaušiniu“. Suapvalinti kiaušiniai yra pagrindinis ingredientas tokiuose gaminiuose kaip „Kiaušinis McMuffin“ ir „Susage McMuffin su kiaušiniu“.

„Taigi šiandien aš jums parodysiu, kuo skiriasi mūsų sulankstytas kiaušinis ir apvalus kiaušinis“, – atidarant vaizdo įrašą sako „TikToker“. Naudotojas paaiškina, kad sulankstyti kiaušiniai yra „išvirti“, nes kiaušiniai buvo supakuoti į plastikinę pakuotę ir atrodo taip pat, kaip ir patiekiant. Tada naudotojas pasakė, kad kiaušiniai realiame gyvenime nėra tokie geltoni, kaip atrodo fotoaparate, ir sudėliojo juos ant grotelių.

Apvalūs kiaušiniai, pasak naudotojo, yra verdami švieži kiekvieną dieną.Kiaušiniai susmulkinami tiesiai ant viryklės, į suapvalintą trafaretą, kad būtų išlaikyta apskritimo forma. Naudotojas supila ką tik sulaužytus kiaušinius tiesiai ant grotelių, išdėlioja juos eilėmis, įpila vandens ir uždaro aparato viršų, kad iškeptų mažus omletus.

Daugelis žiūrovų komentarų skiltyje ir toliau diskutuoja apie „McDonald’s“ sulankstytų ir apvalių kiaušinių šviežumą, pamatę, kaip jie abu ruošiami. „Gerai, gaukite apvalų kiaušinį, o ne sulankstytą“, – rašė vienas žiūrovas. „Apvalūs kiaušiniai yra pranašesni“, – pridūrė kitas.

TikTok vartotojas ir toliau dalijasi vaizdo įrašais iš savo McDonald’s restorano užkulisių. Kituose jų klipuose parodyta, kaip gaminami karšti pyragaičiai ir kiaušinienė ir kaip skrudinamos bandelės, skirtos McGriddle. Kuo daugiau žinosite!

Kategorija: