Khloé Kardashian labai gerai žino terminą „keršto kūnas“, nes 2023–2023 m. ji vedė to paties pavadinimo televizijos laidą. Ir atrodo, kad ji neprarado savo ryšio, kaip leido ex Tristan Thompson paragauti to, ko jam trūksta, sausio 24 d. savo „Instagram“ paskyroje paskelbdamas pačias sudėtingiausias nuotraukas, kurias kada nors matėme. Ir jei tai nebūtų akivaizdu, jos kūnas rūko!

37 metų „Good American“ įkūrėją galima pamatyti besipuikuojančią savo pavydėtinomis išlenktomis veidą priglundančioje ilgomis rankovėmis blyškiai mėlyna midi suknele (ir iš tikrųjų turime omenyje prigludusią, net neįsivaizduojame, kaip jai pavyko kvėpuoti, jau nekalbant apie sėdėjimą!), kuriuos ji derino su seksualiais gyvatės rašto kulkšnies batais.

Instagram.com/khloekardashian

Ir jos garbanoti plaukai buvo sveikintinas sugrįžimas, nes jos aptemptos garbanotos šviesios sruogos buvo surištos į itin glaustą aukštą uodegą. Mes žinome, kad 30-metis Sakramento „Kings“ žaidėjas šiuo metu spardosi!

"Penkių nuotraukų karuselė išjudino Instagramą, nes ji surinko daugiau nei 2,5 milijono patinkančių ir daugiau nei 23 000 komentarų. Oho! Viešpatie, tu karšta!!! parašė vienas susijaudinęs gerbėjas, o po to – keturi ugnies jaustukai. Suprantama, kad ugnies jaustukai buvo labai ryškūs komentarų skiltyje, kaip sakė kitas vartotojas, Yessss koko, po kurio sekė trys ugnies jaustukai, o daugelis kitų naudotojų tiesiog leido ugnies jaustams – be raudonų širdies ir širdies akių jaustukų – kalbėti! "

Instagram.com/khloekardashian

"Kitas vartotojas sakė, kad Khloé buvo tobulas, o po jo buvo tikslinė jaustukas, o kitas sakė: „Tu esi toks gražus, o po jo – širdies jaustukas“. Tačiau komentarų skiltyje dominavo ne tik išprotėjęs Khloé kūnas, nes jos garbanoti plaukai taip pat sulaukė daug dėmesio!"

"Manau, kad mes visi galime sutikti, kad mums patinka garbanoti plaukai, sakė vienas pritariantis gerbėjas, o kitas sutiko ir pridūrė: MYLIU NATŪRALIUS PLAUKUS!!!! @Khloékardashian. Mylėk, kai nešioji savo garbanas!!!! – sušuko kitas gerbėjas, o po jo – širdies akių jaustukas . Parduodama „Saulėlydžio“ žvaigždė Christine Quinn taip pat atmetė pritariantį komentarą, parašydama „Aš tiesiog myliu tavo plaukus garbanotus“, o po to – jaustukus apie tris širdies akis."

Kategorija: