Nuo daugybės prieinamų prekių, skirtų nesuskaičiuojamai dietai, iki kaimiškos, savotiškos ir žavios estetikos, yra tiek daug priežasčių, kodėl „Trader Joe's“ yra mylimas bakalėjos pardavėjas 42 JAV valstijose. Šiose parduotuvėse siūlomi puikūs gaminių pasirinkimai ir įvairūs mažai kaloringi, veganiški ir vegetariški patiekalai, tai reiškia, kad čia tikrai yra kažkas kiekvienam. Tačiau, kaip mums ir „Eat This, Not That“ sakė ekspertai, kai kurių „Trader Joe“ gaminių nerekomenduoja mitybos specialistai ir jie nėra tokie sveiki, kaip gali atrodyti.

„Trader Joe's“ siūlo platų kepinių, užkandžių ir šaldytų desertų pasirinkimą, kurie yra tokie pat nesveiki, kaip ir bet kurioje kitoje bakalėjos parduotuvėje“, – aiškina registruota mitybos specialistė ir Candida kūrėja Lisa Richards. Dieta.„Yra paplitusi klaidinga nuomonė, kad maisto produktai, siūlomi sveikesniuose tinkluose, yra visiškai priimtini sveikai mitybai.“

Taigi, štai keturi dalykai, kurių kai kurie mitybos specialistai pataria vengti „Trader Joe’s“ ir kodėl.

1. Mini šokoladinių blynų ir vaflių mišinys

Trader Joe gerbėjai buvo suprantamai sujaudinti, kai bakalėjos pardavėjas pristatė naują naminių blynų ir vaflių mišinį, ypač su šokolado drožlėmis.

Kad ir koks skanus būtų šis skanėstas, registruota dietologė Amy Shapiro, MS, RD, CDN apie valgyk tai, ne tai! Medicinos ekspertų taryba paaiškina, kodėl šis blynų mišinys yra tiesiog skanėstas, o ne sočiųjų pusryčių pasirinkimas.

„Naudojami praturtinti miltai, kuriuose nėra skaidulų ir kurie sukels cukraus kiekio kraujyje svyravimus, dėl kurių vėliau galite valgyti didesnes porcijas arba greitai pajusti alkį“, – sako Shapiro. Papildomi ingredientai, pvz., b alti miltai, cukrus ir sojų lecitino emulsiklis, yra daugiau priežasčių, kodėl tai turėtų būti vartojama kartais, jei kada nors.„Tai labiau malonumas nei pusryčiai ir greičiausiai jausitės mieguisti, o ne energingi“, – priduria Shapiro.

¼ puodelio šio sauso mišinio atitinka 150 kalorijų, 2 gramus riebalų (1 gramas sočiųjų riebalų, 0 gramų transriebalų), 380 miligramų natrio, 30 gramų angliavandenių, 1 gramą skaidulų, 9 gramus cukraus ir 5 gramų b altymų.

2. Neįmanomi vištienos grynuoliai

Ši nauja Trader Joe mėsos alternatyva yra neabejotinai skani ir patogi veganams ir vegetarams, tačiau, kaip Shapiro ir mitybos specialistė Lisa Young, mokslų daktarė, RDN sako Eat This, Not That, ingredientai, naudojami gaminant juos kaip skonį. vištiena nėra naudinga jūsų sveikatai.

Shapiro sako, kad „pramoniniai aliejai, perdirbta sojos forma ir cukrus (dekstrozės pavidalu) neturi daug naudos sveikatai“. Youngas sutinka ir priduria, kad „nors šiame gaminyje yra daug b altymų, jame taip pat yra daug riebalų ir natrio“.

5 Neįmanomi vištienos grynuolio gabaliukai prilygsta 240 kalorijų, 12 gramų riebalų (1,5 gramo sočiųjų riebalų, 0 gramų transriebalų), 480 miligramų natrio, 19 gramų angliavandenių, 2 gramus skaidulų,<1 gram of sugar and 13 grams of protein.

3. Ekologiški Cacio E Pepe Puffs

Šie sūrūs užkandžiai suteikia pipirų, kad būtų iš pažiūros tobulas vakarėlio užkandis. Shapiro ir Youngas sako, kad spragėsiai gali būti labiau patenkintas ir sotesnis pasirinkimas.

„Šiame užkandyje yra angliavandenių be jokių b altymų ar skaidulų, kad būtumėte sotūs ir nesubalansuotų cukraus kiekio kraujyje“, – sako Shapiro. „Dėl to dažnai persivalgome ir suvartojame daugiau nei rekomenduojama porcija, todėl užkandžiauti galiausiai tampa nesveika.“

1 ½ puodelio šių užpiltų yra 150 kalorijų, 9 gramai riebalų (1 gramas sočiųjų riebalų, 0 gramų transriebalų), 230 miligramų natrio, 16 gramų angliavandenių, 0 gramų skaidulų, 0 gramų cukraus ir 2 gramų b altymų.

4. Veganiško fetos sūrio alternatyva

Vienas dalykas, su kuriuo susiduria daugelis veganų, yra visiškai atsisakyti sūrio iš savo raciono. Atrodo, kad ši veganiška fetos sūrio alternatyva „Trader Joe’s“ yra puikus ir skanus būdas pakeisti sūrį, tačiau, kaip pastebi Youngas, b altymų trūkumas yra raudona vėliavėlė.

„Nors tai yra veganiška, ji siūlo labai mažai maistinės vertės“, - sako Youngas. „Skirtingai nuo fetos sūrio, šioje versijoje nėra b altymų. Jame taip pat yra daug sočiųjų riebalų. Tai daugiausia kokosų aliejus ir bulvių krakmolas. Aš tai praleisčiau.“

1 colio kubas arba 1 uncija šio veganiško sūrio atitinka 80 kalorijų, 8 gramus riebalų (7 gramai sočiųjų riebalų, 0 gramų transriebalų), 210 miligramų natrio, 3 gramus angliavandenių, 0 gramų skaidulų, 0 gramų cukraus ir 0 gramų b altymų.

Kategorija: