Kontūravimas pastaraisiais mėnesiais „TikTok“ tapo itin populiaru, o žiūrint nuo sagos nosies kontūro iki nuplėštų skruostikaulių, labai svarbu tiksliai žinoti, kaip tepti produktą, kad gautumėte norimus rezultatus. Nors tinkamai išdėstytas kontūras gali leisti veidui atrodyti kampuotas ir natūraliai paryškinti jūsų bruožus, netinkamas naudojimas gali subtiliai pabloginti veido spalvą ir nutempti veidą. Todėl, išlaikę aplikavimo gudrybių arsenalą, kaskart darydami makiažą atrodysite geriausiai. Kreipiamės pas MUA Nydia Figueroa ir profesionalią kosmetologę bei MUA Lynnette Cole dėl nepriekaištingo kontūro viršaus, todėl jūsų veidas akimirksniu gali turėti keletą Bella Hadid stiliaus kampų.

Shutterstock

Atspalvis ir vieta yra raktas

Svarbiausia gudrybė norint pasiekti tobulą pritaikymą – užtikrinti tinkamą kontūro atspalvį ir vietą, aiškina Figueroa. Daugelis žmonių pakliūna į spąstus, nubrėždami liniją po skruostikauliais ir susiliedami žemyn, kad sukurtų ryškesnę liniją, tačiau dėl to iš tikrųjų galite atrodyti vyresni, nei ketinote. „Norite vengti nutempti kontūrą žemyn ir per daug kontūrų pridėti prie smilkinių, nes taip jūsų veidas atrodys labiau įdubęs“, – perspėja ji. „Visada norisi pakelti veidą uždėjus kontūrą prie ausies ir dirbti horizontaliai, kad susiliestų su skruostikauliais.“

Ši vieta, susiliejusi horizontaliai, sukurs natūralesnį apibrėžimą nei įstrižinis kontūras, o norint netyčia nepasenti, būtina vengti šiurkščių linijų. „(Ši technika) imituoja, kaip šešėliai natūraliai patenka į veidą, o išdėstymas yra labai svarbus kontūrui.Jei kontūrą užtepsite per griežtai arba net įstrižai nuo plaukų iki burnos kampučio, galite pasenti“, – pažymi Figueroa. Naudodami kremo kontūrą arba skystą formulę, produktas tolygiau įsilies ir į jūsų odą, suteiks natūralią išvaizdą, kuri kartu turės senėjimą stabdantį poveikį.

Kalbant apie tobulo kontūro atspalvio pasirinkimą, Cole siūlo rinktis tik šiek tiek tamsesnį nei jūsų pagrindas, kad švytėjimas būtų be vargo. „Norėdami atrodyti natūraliai, rinkitės tamsesnį matinį kontūrinį atspalvį 1–2 atspalviais nuo pagrindinio pagrindo atspalvio. Neskubėkite maišydami, kad vaizdas būtų vientisas“, – pataria ji. Abu ekspertai sutinka, kad gaminį geriausia kaupti lėtai, nes per daug gali pasirodyti ryškus ir atšiaurus. „Subrendusiai odai mažiau yra daugiau, be to, ją gali būti sunku sumaišyti. Norite pasirinkti tinkamą kontūro atspalvį pagal savo odos atspalvį“, – priduria Cole.

Kontūravimas gali būti sudėtingas žingsnis, tačiau būdami atsargūs ir lėtai ir horizontaliai perbraukite skruostus šiek tiek tamsesniu atspalviu nei makiažo pagrindas padės sukurti natūraliausią ir nepriekaištingą šešėlį, kuris lengvai atsuks laiką atgal. apie tavo išvaizdą.Nosies ir žandikaulio linijos kontūro taikymas yra aksesuarų parinktys, kurios nėra būtinos nesenstančiai išvaizdai, todėl jums geriausiai seksis įvaldyti natūralų skruostikaulių kontūrą prieš darydami šį šuolį. Tačiau atminkite, kad mažiau yra daugiau.

Kategorija: