Sausa, pleiskanojanti oda, deja, yra dažna problema, su kuria susiduriama žiemos mėnesiais, o kartais net labiausiai drėkinantys produktai neturi įtakos jūsų jautriai, stangriai odai. Tačiau, nors naudojamų ingredientų kokybė yra labai svarbi norint pagerinti jūsų odą, kiti kasdieniai aspektai, įskaitant prausimąsi duše, gali turėti tiek pat įtakos jūsų kūnui. Jei dažnai pastebite, kad po dušo jūsų oda gerokai išsausėja be jokio paaiškinimo, sertifikuota dermatologė dr. Marisa Garshick, FAAD, yra čia, kad išspręstų dažną klaidą, kurią galite padaryti, dėl kurios jūsų oda išsausėja dar blogiau. prieš.

Shutterstock

Nedrėkina iš karto

Jei išeinate iš dušo ir rengiatės arba susitvarkote plaukus prieš prižiūrėdami odą, tai gali būti lemtinga klaida, kai šią žiemą kenčiate nuo pleiskanojančios odos. Net jei prausiate veidą drėkinamuoju valikliu po dušu, prieš visiškai išdžiūvus odai svarbu pasitepti stipriu drėkinamuoju kremu, kad sulaikytumėte drėgmę, o š altas oras jos nepašalintų. „Nedrėkinant odos po dušo, po dušo paviršiaus esantis vanduo gali išgaruoti ir oda gali atrodyti sausa“, – perspėja Garshickas.

Tai taikoma ne tik veido odai, bet ir visam kūnui, todėl galite pastebėti, kad jei nesudrėkinsite iš karto, kūnas gali niežti visą dieną, nes jūsų oda kovoja už drėkinimą. „Geriausias laikas tepti drėkinamąją priemonę yra tada, kai išlipate iš dušo, o geriausia tepti ant drėgnos odos“, – siūlo Garshickas.„Patepus odą drėkinamuoju kremu iškart po išėjimo iš dušo, jis padeda užrakinti drėgmę ir sumažinti išsausėjimo galimybę. Nors kai kuriems tai gali atrodyti sveiku protu, iš karto po dušo gali būti lengva užsiimti kitomis užduotimis, tačiau jūsų odos priežiūros rutina turėtų būti prioritetinė.

Shutterstock

Norėdami išlaikyti odos hidrataciją net duše, Garshick siūlo ieškoti veido valiklio ir kūno prausiklio, specialiai pritaikyto jūsų kūnui drėkinti. „Kai esate duše, geriausia naudoti švelnų prausiklį, pvz., Dove Deep Moisture Body Wash, kuris ne tik valo odą, bet ir turi ingredientų, pvz., Moisture Renew Blend, kuris padeda papildyti drėgmę ir išvengti išsausėjimo. odos“, – pažymi ji. Tiesą sakant, yra tam tikrų ingredientų, tokių kaip hialurono rūgštis, keramidai ir glicerinas, kurie gali būti ypač naudingi odai ir todėl turėtų būti jūsų drėkinamuosiuose produktuose kaip vadovas.Garshicks taip pat siūlo atkreipti dėmesį į „raminančius ingredientus, tokius kaip alavijas ir koloidiniai avižiniai dribsniai“.

Kalbant apie sudedamąsias dalis, kurių reikia vengti einant po dušu arba atliekant odos priežiūros rutiną, kai kovojate su pleiskanojančia oda, o šveitikliai ir šveitikliai gali pašalinti negyvą veido odą, todėl jūsų kūnas gali labiau skilinėti ir įtrūkti. sausas. „Šiurkštus muilas ir abrazyviniai šveitikliai gali pašalinti iš odos natūralių aliejų ir sukelti mikroplyšimus bei odos barjero sužalojimus, dėl kurių oda gali parausti, išsausėti ir sudirginti“, – įspėja Garshickas. Rūpindamiesi savo oda duše ir be jo, gausite didžiausią sėkmę, kai reikia atsikratyti sausos ir pleiskanojančios odos, todėl atkreipkite dėmesį į sudedamąsias dalis, kurios gali apsunkinti problemą, ir būtinai sudrėkinkite veido odą iškart po nuplovimo. kad pasiektumėte geriausių rezultatų.

Kategorija: