Kadangi daugiau nei 60 milijonų žmonių praneša, kad jie patiria rėmenį bent kartą per mėnesį, tai nėra paslaptis, kad tai dažna problema. Nuo streso iki vaistų ir net nėštumo rėmenį gali sukelti daugybė dalykų, ir dažnai jūs nekontroliuojate. Nors yra dietos pakeitimų, kurie gali palengvinti simptomus, ką turėtumėte daryti, kad palengvėtų, jei priežasties nekontroliuojate? Daugelis žmonių kreipiasi į antacidinius vaistus, kad sumažintų diskomfortą krūtinėje, tačiau per daug visko gali būti rizikinga. Jei reguliariai vartojate antacidinius vaistus, gali būti keletas baisių trūkumų, kurių galbūt net nesuvokiate.

Shutterstock

Visų pirma, kas yra rėmuo ir kas tiksliai jį sukelia? Rėmuo yra kartais skausmingas pojūtis, kai skrandžio rūgštis kaupiasi stemplėje, vamzdelyje, per kurį maistas patenka į skrandį. Stemplę valdo daugybė raumenų, kurie nuryjamą maistą stumia žemyn link skrandžio ir neleidžia jam šliaužti atgal. Kartais dėl streso ar kitų veiksnių tie raumenys gali susilpnėti arba sugesti, o iš dalies suvirškintas maistas gali tekėti atgal į stemplę. Štai ką jaučiate, kai jus graužia rėmuo, nors ironiškai tai neturi nieko bendra su jūsų širdimi. Pojūtis gali pablogėti, kai pasilenkiate arba atsigulate, todėl rėmuo ypač dažnai pasireiškia prieš miegą.

Antacidiniai vaistai gali būti puikus š altinis, jei skauda rėmuo, bet negalite tiksliai nustatyti priežasties, bet norite greito palengvėjimo. „Antacidiniai vaistai veikia keisdami skrandžio pH, todėl jis tampa mažiau rūgštus.Tai padeda sumažinti skrandžio, stemplės ar dvylikapirštės žarnos (plonosios žarnos dalies, kuri jungiasi su skrandžiu) dirginimą.“ – sako Robertas Glatteris, MD. Tačiau svarbu pažymėti, kad nors jie puikiai tinka vienkartinėms situacijoms, jie nėra skirti naudoti kaip įprastas gydymas.

Shutterstock

Įrodyta, kad per didelis antacidinių vaistų vartojimas žmonėms sukelia virškinimo problemų, ypač vidurių užkietėjimą. „Vidurių užkietėjimas yra vienas iš dažniausiai pasitaikančių pernelyg didelio antacidinių vaistų vartojimo simptomų. Paprastai tai pastebima vartojant kalcio, taip pat aliuminio antacidinius preparatus." Sako Glatter. Jei dėl per didelio antacidinių vaistų vartojimo atsiranda vidurių užkietėjimas, tai gali tęstis tol, kol visiškai nustosite vartoti antacidinius vaistus. Ir atvirkščiai, kai kurie žmonės taip pat pranešė apie viduriavimą kaip vartojimo simptomą. reguliariai.

Jei turite problemų dėl rėmens, o antacidiniai vaistai nepadeda, ką galite pabandyti? Vienas dalykas, kuris gali būti labai naudingas, yra imbiero arbata.Imbieras yra žinomas kaip natūralus vaistas nuo skrandžio problemų – jis mažina skrandžio rūgšties gamybą, kuri gali būti pagrindinis širdies nudegimo veiksnys. Be to, stenkitės nevalgyti per arti prieš miegą. Kaip minėta anksčiau, rėmuo gali būti stipresnis, todėl prieš miegą įsitikinkite, kad maistas yra kiek įmanoma geriau suvirškintas.

Kategorija: