Galbūt jau puikiai žinote, kaip svarbu retkarčiais kurti atsargines telefono kopijas, kad visi failai ir duomenys būtų saugūs, net jei telefonas, tarkime, sugenda ir praranda viską, kas svarbu. Bet ką tai tiksliai reiškia, kaip dažnai turėtumėte skirti laiko ir sukurti atsarginę įrenginio atsarginę kopiją? Tiesa yra tokia: galbūt nepakankamai dažnai žengiate šį svarbų žingsnį. Technikos ekspertų teigimu, štai kaip dažnai turėtumėte kurti atsargines „iPhone“ kopijas.

Kiekvieną dieną

Kad neprarastumėte svarbiausių daiktų ir neatnaujintumėte savo iPhone, reikėtų kasdien kurti atsargines kopijas, pataria technologijų ekspertas Stephenas Curry, CocoSign generalinis direktorius.„Nors naudojant „iCloud“, „iPhone“ paprastai sukuria atsarginę kopiją automatiškai, kai prijungiama prie maitinimo laido, atsarginę kopiją reikia kurti rankiniu būdu, kad užtikrintumėte“, – sako Curry.

Jums gali kilti klausimas, kokių ženklų reikia ieškoti, rodančių, kad laikas sukurti atsarginę telefono kopiją. Šis atsakymas nėra toks aiškus, bet pasitikėkite savo nuojauta, kai reikia išsaugoti konkrečius elementus telefone. „Mano nuomone, mano iPhone yra išsaugota keletas svarbiausių dalykų, ir neįsivaizduojama, kad staiga viską pamesiu“, – sako Curry. „Žinau, kad laikas kurti atsargines kopijas kiekvieną kartą, kai matau, kad telefonas veikia netinkamai. Pavyzdžiui, jis pakartotinai įsijungia iš naujo, praranda tinklą ir lėtai apdoroja paprastus dalykus, pvz., „iMessage“.

Shutterstock

Curry sako, kad yra keletas priežasčių, kodėl svarbu sukurti atsarginę telefono kopiją, įskaitant:

Išsaugoti ir perkelti duomenis į naują įrenginį tapo lengviau

Nepraranda svarbios informacijos, jei sugenda jūsų iPhone

Padidinkite įrenginio veikimo greitį

Padidinkite duomenų skaidrumą ir nuosavybę

„Turiu du būdus sukurti atsargines savo iPhone kopijas“, – sako Curry. „Kiekvieną mėnesį darau atsargines kopijas neprisijungus, prijungdamas telefoną prie nešiojamojo kompiuterio, kad išsaugočiau visus duomenis išoriniame diske. Be to, naudoju „iCloud Backup“ funkciją, kad automatiškai sukurčiau atsargines „iPhone“ duomenų kopijas, kai įrenginys prijungtas prie „WiFi“. Jei turiu ką nors skubiai sukurti atsarginę kopiją, kuriu atsarginę kopiją rankiniu būdu naudodamas „iPhone“ funkciją Kurti atsarginę kopiją dabar.“

Trumpai tariant: įpratimas daug dažniau kurti atsargines telefono kopijas gali duoti tik teigiamų rezultatų (ir išsaugoti jūsų brangius duomenis).

Kategorija: