Nr. Nuo „Tik Tok“ iki Niujorko mados savaitės beveik visada galite pastebėti „it-girl“, sūpuojančią prancūzų įkvėptą, septintojo dešimtmečio stilių. Žinoma, kad pats kirpimas atveria veidą, subtiliai įrėmina ir suteikia papildomos apimties, kai likę plaukai surišami arba susegti atgal. Paklausėme profesionalių šukuosenų meistrų, ar šis stilius gali paskatinti moteris, vyresnes nei 40 metų, atrodyti jaunesnėmis, ir kokius 3 įkvepiančius pavyzdžius turėtumėte pateikti kitam apsilankymui pas stilistą!Shutterstock

Ar už užuolaidų kirpčiukai gali atrodyti jauniau? Taip, ir štai kodėl

Užuolaidų kirpčiukai arba ilgesni pakraščiai, atskirti centre, yra nepaprastai populiarus stilius dėl daugelio priežasčių. Visiems, kurie siekia į savo išvaizdą suteikti jaunatviškos energijos arba tiesiog nori pakeisti savo aprangą, šis mažai priežiūros reikalaujantis, tačiau klasikinis kirpimas gali būti puikus būdas pakeisti savo stilių.

Ghanima Abdullah, „The Right Hairstyles“ plaukų ekspertė ir kosmetologė, paaiškina, kad užuolaidų kirpčiukai yra „kraštinio kirpimo tipas, sukuriantis švelnią, natūraliai atrodančią bangą viršugalvyje“. Jie dažnai naudojami veidui įrėminti, o konkrečiai – jaunatviškai atrodyti. Stilius, kaip matyti aukščiau Dakota Johnson, yra „lengva pasiekti“, – sako ji, ir „puikiai atrodo ant daugelio skirtingų plaukų tipų“.

„Dėl užuolaidų kirpčiukų veidas atrodo mažesnis ir lieknesnis, kai nusileidžia iki skruostų“, – sako Abdullah ir pažymi, kad dėl užuolaidų plaukai atrodo storesni ir tai puikus būdas suteikti apimties retėjančiems plaukams.„Šis stilius puikiai tinka moterims, kurios nori paslėpti išslinkusius plaukus priekyje“, – priduria ji.

Rebekkah O'Neill, meistrė stilistė ir „The Orchard Hair“ įkūrėja, sutinka ir pažymi, kad skirtingai nei kutais, kurie gali „uždaryti veidą“, jei nukirpti bukiai ar sunkiai, šilkiniai, užuolaidų kirpčiukai „pridėkite šiek tiek kažkas aplink jūsų veidą jo neišjungdamas ir nesumažėdamas. O'Neillas sako, kad šie kirpčiukai „dengia tavo kaktą, užmaskuoja smulkias linijas ir raukšles, todėl atrodai jaunesnė“.

Shutterstock

Abu stilistai pastebi, kad įvairaus amžiaus žmonės renkasi užuolaidų kirpčiukus, kuriuos taip pat matė Kirsten Dunst, nes jie lengvai pritaikomi ir gali pritaikyti ir įrėminti bet kokią veido formą.

„Daugelis moterų mėgsta užuolaidų kirpčiukus, nes jie prideda ilgio ir apimties, todėl jums nereikės praleisti valandų formuojant“, – priduria Abdullah. „Jie gali būti dėvimi trumpi arba ilgi, garbanoti arba tiesūs.“

O’Neill priduria, kad nesvarbu, ar jūsų plaukai tiesūs, banguoti ar garbanoti, šiuos kirpčiukus galite kirpti, kad tiktų jūsų tipui. „Žmonės, turintys daug skirtingų plaukų tipų, renkasi užuolaidas“, - sako ji. „Žmonės, kurie turi garbanotus plaukus, pastebi, kad trumpi gabalėliai aplink veidą leidžia garbanoms iškilti, jas įrėmina ir paryškina jų bruožus.“

Taigi, visa tai pasakius, yra daugybė priežasčių, kodėl galbūt norėsite išbandyti šį pjūvį. Abdullah pateikė tris galimus būdus, kuriais galite pasipuikuoti užuolaidų kirpčiukais, ir įkvėpimo parodyti savo stilistui.

Shutterstock

Užuolaidų kirpčiukai 1 - Skiltis

"A lob arba long bob yra puikus būdas eksperimentuoti su trumpais plaukais, neprisiimant prie smakro siekiančių plaukų. Šis stilius, kaip matyti Zooey Deschanel, puikiai tinka su užuolaidų kirpčiukais, sako Abdullah, nes jie gali suteikti apimties ir tekstūros. Svarbiausia, kad kirpčiukai būtų pakankamai ilgi, kad uždengtų antakius ir įrėmintų veidą bei akis, sako ji."

Shutterstock

2- The Shag

"Nuo Patti Smith, Debbie Harry iki Alexa Chung, 70-ųjų įkvėptas, roko žvaigždžių sluoksnių skrais yra nesenstantis kirpimas su užuolaidų kirpčiukais. Abdullah atkreipia dėmesį į tai, kad užuolaidų kirpčiukai suteiks jaunatvišką išvaizdą visiems, turintiems ilgus plaukus, tačiau yra ypač populiarūs kartu su juostele, nes daugybė sluoksnių sukuria akimirksniu apimties."

Shutterstock

3- Bobas

"Prancūziškos mergaitės stiliaus bobas yra dar vienas klasikinis stilius, kuris niekada neatrodys pasenęs. Kaip matyti čia Kerry Washington, trumpesnis kirpimas atrodo ne toks drastiškas, prie jo pridedami švelnūs, antakius rėžiantys užuolaidų kirpčiukai. Šis pjūvis tikrai gali įrėminti bet kokią veido formą, taip pat galima pridėti sluoksnių. Abdullah sako, kad bobai gali išryškinti netinkamus kampus ant brandaus amžiaus moterų, jei jos yra per stipriai iškirptos, todėl užuolaidų sprogimas suteikia šiai klasikinei išvaizdai švelnesnio prisilietimo."

Apskritai, visą dieną galėtume kalbėti apie daugybę skirtingų užuolaidų kirpčiukų dėvėjimo, kirpimo ir modeliavimo būdų. Ši universali šukuosena tinka bet kokio amžiaus, plaukų tipui ir spalvai – dėl šios priežasties ji dažnai vadinama nesenstančia. Nesvarbu, ar norite atrodyti jauniau, ar tiesiog pakeisti savo dabartines spynas, šis kirpimas gali pakeisti gyvenimą ir būti amžinas.

Kategorija: