Jennifer Aniston ką tik davė mums geriausią metų pradžią, parodydama ne tik, kaip atrodo jos natūralūs plaukai (užuomina: vis dar nuostabūs), bet ir palepindama jos veido nuotrauka be nė lašelio makiažo. (Tikrai galėtume priprasti prie savo mėgstamų įžymybių be makiažo – vis dar žavimės naujausia Kim Kardashian nuotrauka be makiažo!) Ir savaime suprantama, bet serialo „Draugai“ žvaigždė atrodė be galo spindinti! Ar mes nustebę? Tikrai ne!

52 metų „Ryto šou“ aktorė sausio 13 d. savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo asmenuke be makiažo, kuri visų pirma turėjo parodyti jai 39-uosius.5 milijonai sekėjų, kaip atrodo jos plaukai su šiek tiek drėgmės. Paveikslėlyje ji parašė: „Gerai, drėgmė“, šiek tiek jaustukų ir pridėjo „eikime“, taip pat pažymėjo savo naują plaukų priežiūros produktų prekės ženklą „LolaVie“, kuris buvo pristatytas praėjusių metų rugsėjį.

Instagram.com/jenniferaniston

"Žinome, kaip drėgmė gali neigiamai paveikti kai kuriuos plaukų tipus (visi prisimename tą legendinį Friends epizodą Barbadose, kai Monikos plaukai buvo didesni už gyvenimą!), tačiau Jen-An plaukai buvo šiurkštesni, laukiškesni ir garbanotesni nei aptakios ir tiesios spynos, kurias dažniausiai esame įpratę matyti, vis tiek buvo gana pavydėtinos. Natūralios „The Horrible Bosses“ žvaigždės garbanos išryškėjo ir atrodė ryškios, nesiveliančios ir visiškai nepriekaištingos; y., tobula jos LolaVie produktų reklama! Mes nežinome, kodėl ji dažniau nenešioja natūraliai garbanotų plaukų, ypač dėl to, kad tai buvo toks didelis jos gerbėjų hitas! Seksualios natūralios garbanos patinka, rašė vienas gerbėjas, o po jo – raudonos širdelės jaustukas.Gražu, tavo plaukai suteikia paplūdimio nuotaiką, rašė kita. Man patinka garbanos thooooooo, sakė kitas Jen gerbėjas."

"Tačiau, nepaisant to, kad įrašas buvo apie plaukus, daugelis gerbėjų (įskaitant mus!) buvo atitraukti nuo natūralaus We&39;re the Millers aktorės grožio, nes negalėjo patikėti, kaip nuostabiai ji atrodė be makiažo! Kaip tu išliki seksuali net be makiažo?!?! naturalbeauty rašė vienas gerbėjas, o kitas sutiko ir pridūrė, kad jūsų (SIC) toks natūralus ir gražus. Toks gražuolis!! – sušuko kitas gerbėjas, o po to pasigirdo pelnytas ugnies jaustukas. Galima sakyti, kad Jennifer yra natūrali gražuolė, ir mes esame visiškai sužavėti!"

Kategorija: