Su naujaisiais metais ateina pažadai geriau maitintis, o dažnai ir ekstremalios dietos. Prisimenu metus, kai sausio mėnesį visi padarė Whole30. Tačiau tai klaida, įspėja medikai. Ypač jei ilgą laiką kovojote su antsvoriu ar nutukimu ir „atrodo, kad niekas neveikia“.

„Dauguma žmonių laikosi dietų, o tai reiškia, kad jie pereina nuo dietos prie dietos ir renkasi naujausias madas“, – sako Craigas Primackas, MD, FACP, FAAP, FOMA ir Amerikos nutukimo medicinos tarybos diplomatas. . „Šiuo metu keto, protarpinis badavimas ir veganai yra mados“, – tęsia jis.

Senesnės, patikrintos dietos

Kokia problema, akcentuojant šias madingas dietas? Primack paaiškina, kad senesnės „pasirodytos“ dietos iš tikrųjų gali veikti geriau.

„Senesnės pasiteisinusios dietos yra senesnės ir ne visada seksualios, tačiau išlaikė laiko išbandymą“, – sako jis. „Jie tikrai veikia ir dirba gerai. Pacientams gydyti dažniausiai taikau kelias dietas.“

Be to, gali būti klaidinama visuomenė, kad tik viena dieta gali padėti pasiekti savo tikslus.

„Atminkite, kad yra ne viena veiksminga dieta“, – pataria dr. Primack.

Maisto pakaitalai ir vaistai

Nr.

„Savo praktikoje daugiausia dėmesio skiriu gydytojo paskirtų maisto pakaitalų naudojimui visiškai arba iš dalies“, – aiškina jis.

Ir kvalifikuotiems pacientams svorio mažinimo vaistai, „išjungiantys smegenų alkio centrus“, gali būti tikrai geras pasirinkimas žmonėms, kurie visą savo suaugusiųjų gyvenimą kovojo su savo svoriu.

Teigiamas atsakingumas

Pabaigai: „žmonės pamiršta apie teigiamos atskaitomybės galią! jis primena. Atsakomybė yra didžiulė norint įveikti neišvengiamas gyvenimo problemas, tokias kaip atostogos, atostogos ir kelionės.

„Atskaitingumas padeda padrąsinti pacientus, kai jiems buvo gera savaitė, ir strategiją, kaip grįžti į vėžes, jei savaitė buvo bloga!“

Kategorija: