Sofia Vergara gali būti geriausiai žinoma dėl savo Glorijos vaidmens šiuolaikinėje šeimoje, tačiau 49 metų aktorė imasi dramatiško naujo narkotikų karalienės Griseldos Blanco vaidmens naujoje ribotoje „Netflix“ serijoje „Griselda“. Tačiau ne tik personažas labai skiriasi nuo mylinčios ir mielos Vergaros asmenybės ABC komedijoje, aktorė taip pat patyrė didelę fizinę transformaciją, kad tiktų vaidmeniui.

Praėjusią savaitę „Netflix“ socialiniame tinkle „Twitter“ pasidalijo vienu pirmųjų „Griselda“ vaizdų, kuriuose Vergara svyruoja pastebimai tamsesniais plaukais ir plonesniais antakiais nei jos klasikinė nuostabi išvaizda.Ten, kur Vergara mėgsta ryškiai paryškintas akis ir paryškintas spynas, jos naujasis veikėjas pasirenka šviesesnį veido makiažą ir banguotus rudus plaukus, kad užbaigtų transformaciją.

Sofia Vergara vaidina Griseldą Blanco naujoje ribotoje serijoje, kurią įkvėpė Kolumbijos verslininkė, sukūrusi vieną pelningiausių kartelių istorijoje, dėl kurios ji buvo žinoma kaip „krikštamotė“ – PIRMOJI Žvilgsnis: pic.twitter .com/43ftcEZN57

- „Netflix“ (@netflix) 2023 m. sausio 19 d.

Šią serialą „Netflix“ paskelbė praėjusių metų lapkritį. Teigiama, kad ji seka dramatišką narkotikų karalienės gyvenimą. Tiesą sakant, Vergara programą kūrė pastaruosius aštuonerius metus, todėl galima drąsiai teigti, kad ji yra pasirengusi imtis vaidmens.

Pranešime spaudai, skirtame Griseldai, aktorė atskleidė: „Griselda Blanco buvo stambesnis už gyvenimą personažas, kurio negailestinga, bet išradinga taktika leido jai valdyti milijardo dolerių vertės imperiją daug metų anksčiau nei daugelis žinomiausių vyrų karalių. tiek daug žinoti.“

Remiantis pareiškimu, kurį „Netflix“ pateikė ŠIANDIEN, „Griselda“ įkvėpta nuovokios ir ambicingos Kolumbijos verslininkės Griseldos Blanco, sukūrusios vieną pelningiausių kartelių istorijoje. Atsidavusi motina, mirtinas Blanco žavesio ir neįtariamo žiaurumo derinys padėjo jai meistriškai naršyti tarp šeimos ir verslo, todėl ji tapo plačiai žinoma kaip „krikštamotė“.

„Netflix“ dar nepaskelbė „Griselda“ išleidimo datos, bet nekantraujame pamatyti daugiau dramatiškos Vergaros transformacijos!

Kategorija: