Ne visada saugu manyti, kad „Apple“ ieško vartotojų, kai kalbama apie numatytąsias programas, pateikiamas kartu su jūsų telefonu. Tiesą sakant, viena numatytoji programa, kurią tikriausiai naudojate būtent šią minutę, yra atsakinga už didelį akumuliatoriaus išeikvojimą ir sunaudoja daug daugiau jūsų telefono išteklių nei reikia. Tai stebina numatytoji programa, kuri gali lėtai išeikvoti jūsų iPhone bateriją.

Safari

Pasakykite, kad taip nėra. Paprasčiausia programa, kurią galite pradėti naudoti iš karto ir apie kurią galbūt net negalvotumėte, taip pat yra liūdnai pagarsėjusi „iPhone“ akumuliatoriaus išeikvojimo programa: „Safari“, dar žinomas kaip „Apple“ paieškos variklis.

„Problema ta, kad „Safari“ pagal numatytuosius nustatymus naudoja „Google Chrome“, kad galėtų ieškoti tinkle, o „Chrome“ yra pagarsėjusi tuo, kad išima bet kurio naudojamo įrenginio akumuliatoriaus veikimo laiką, o jei telefone paliksite atidarytus paieškos langus, jie Nuolat eikysite jūsų iPhone bateriją“, – sako technologijų ekspertas Johnas Dibella, „NetLocal“ generalinis direktorius.

Ryanas Yountas, „LuckLuckGo“ įkūrėjas, taip pat mano, kad „Safari“ nėra geriausias pasirinkimas, kai kalbama apie akumuliatoriaus suvartojimą. „Taip nutiko ne dėl „Safari“ k altės, o dėl to, kad daugelis svetainių nėra optimizuotos „Safari“, todėl jos įkeliamos lėtai ir vangiai“, – sako Yountas. „Būtent šis uždelstas atsako laikas lemia, kad jis eikvoja daugiau akumuliatoriaus. Pagrindinė neoptimizuotų svetainių priežastis yra ta, kad „Apple“ neleidžia kūrėjams kurti „Safari“, nebent jie turi „Mac“ arba moka už brangias naršyklės testavimo paslaugas. Taip pat nebūtinai lengva pamatyti, kiek skirtukų atidarėte „Safari“, o kai kurie dažniausiai veikia fone ir sunaudoja energijos.”

Shutterstock

Taigi dabar, kai žinote, kad „Safari“ gali būti akumuliatoriaus sunaikinimo k altininkas, ką galite padaryti?

Nors „Google“ vis dar yra populiariausias paieškos variklis pasaulyje (todėl Apple ją naudoja savo telefonuose), Dibella sako, kad jei norite pailginti savo iPhone baterijos veikimo laiką, uždarykite kiekvieną atidarytą langą. rado tai, ko ieškote. „Kai tik pradėsite tai daryti, pastebėsite pastebimą akumuliatoriaus pagerėjimą ir „iPhone“ veikimo laiką tarp įkrovimų“, – sako Dibella.

Kategorija: