Pranešama, kad princas Harry imasi teisinių veiksmų prieš JK vyriausybę, kad leistų jam susimokėti už tą patį Metropoliteno policijos saugumą, į kurį jis turėjo teisę dirbdamas karališkajame karalystėje, kai jis ir jo šeima lankėsi JK.

Princas Harry ir Meghan Markle nebeturi teisės į mokesčių mokėtojų finansuojamą policijos apsaugą, nes 2023 m. sausio mėn. pasitraukė iš vyresniųjų karališkųjų asmenų pareigų, ir nors jis paprašė pats sumokėti už tokio paties lygio saugumą (panašiai kaip privatus). saugumas, už kurį jis ir Meghan moka JAV), jam buvo atimta galimybė tai padaryti.Sasekso hercogas dabar imasi teisinių veiksmų, nes teisinis atstovas teigė, kad jis jaučiasi „negalintis grįžti į savo namus“ JK, nes mano, kad ten nėra saugu jam, jo žmonai ir jųdviejų vaikams Archie. , 2 ir Lilibet, 7 mėn.

Splash News

"Princas Harry paveldėjo saugumo riziką gimdamas visam gyvenimui. Jis tebėra šeštas eilėje į sostą, du kartus atliko kovines pareigas Afganistane, o pastaraisiais metais jo šeima patyrė gerai dokumentais pagrįstus neonacių ir ekstremistų grasinimus, rašoma princo Harry teisinio atstovo pranešime. Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė asmeniškai finansuoja privačią apsaugos komandą savo šeimai, tačiau šis saugumas negali atkartoti būtinos policijos apsaugos, reikalingos būnant JK. Nesant tokios apsaugos, princas Harry ir jo šeima negali grįžti į savo namus."

"Pareiškime buvo pakartota, kad princas Harry yra daugiau nei pasirengęs pats mokėti už aukščiausio lygio saugumą (o ne naudoti mokesčių mokėtojų pinigus, kuriais finansuojamas karalienės, princo Charleso ir Kornvalio hercogienės Camilla, ir princas Williamas bei Kate Middleton), pridurdami: 2023 m. sausio mėn. Sandringhame kunigaikštis pirmą kartą pasiūlė asmeniškai sumokėti už JK policijos apsaugą sau ir savo šeimai.Šis pasiūlymas buvo atmestas. Jis ir toliau nori padengti saugumo išlaidas, o ne primesti britų mokesčių mokėtojui. Kaip plačiai žinoma, kiti, kurie paliko valstybines pareigas ir kuriems būdinga grėsmė, gauna policijos apsaugą nemokamai."

Splash News

"Princo Harry tikslas buvo paprastas – užtikrinti savo ir savo šeimos saugumą būnant JK, kad jo vaikai pažintų jo gimtąją šalį, tęsiamas pareiškimas. Per paskutinį jo vizitą JK 2023 m. liepos mėn. – atidengti statulą velionės motinos garbei – jo saugumas buvo pažeistas dėl policijos apsaugos nebuvimo, o jis išvyko iš labdaros renginio. Po to, kai buvo atmestas ir kitas bandymas derėtis, 2023 m. rugsėjį jis paprašė teisminės peržiūros, siekdamas užginčyti sprendimų, susijusių su saugumo procedūromis, priėmimą, tikėdamasis, kad tai gali būti iš naujo įvertinta dėl akivaizdžios ir būtinos apsaugos."

"JK visada bus princo Harry namais ir šalimi, kurioje jis nori, kad jo žmona ir vaikai būtų saugūs. Trūkstant policijos apsaugos, kyla per didelė asmeninė rizika. Princas Harry tikisi, kad jo peticija – po beveik dvejus metus trukusių prašymų dėl saugumo JK – išspręs šią situaciją. Taip yra dėl nutekėjimo JK bulvariniame leidinyje, paslaptingai nurodant laiką, todėl manome, kad būtina paskelbti pareiškimą, kuriame būtų aiškiai išdėstyti faktai."

Kategorija: