Nuosekli mankšta yra neabejotinai būtina norint ne tik tvariai numesti svorio, bet ir ugdyti raumenų bei širdies ir kraujagyslių jėgą, kad gyvenimas būtų ilgesnis ir sveikesnis. Kardio treniruotės dažnai laikomos pratimų forma, pirmiausia atsakinga už riebalų deginimą, tačiau nors ji gali padėti padidinti jūsų kalorijų kiekį per dieną, yra keletas kardio treniruočių formų, kurios yra veiksmingesnės siekiant jūsų tikslų nei kitos.

Jei sporto salėje esate pradedantysis, natūralu, kad renkatės kardio treniruoklius, nes jie greičiausiai atrodo mažiausiai bauginantys ir siūlo paprastą treniruotę su mažai išankstinių žinių.Tačiau jei tikitės sukurti veiksmingiausią treniruotę, kuri padėtų siekti savo sveikatos tikslų, yra vienas kardio treniruoklis, kuris paprastai nėra vertas jūsų laiko ir kurį geriau pakeisti didesnio intensyvumo mankšta.

Shutterstock

Dviratis gulimasis

Apskritai, važiavimas dviračiu yra puiki kardio treniruotės forma, kurią galima lengvai įtraukti į treniruotę, kad padidėtų riebalų deginimas ir būtų lengviau pasiekti savo svorio metimo tikslus. Be to, kiekvieną dieną naudojant gulimą dviratį kaip pagrindinę treniruotę greičiausiai nebus padaryta didelės įtakos suvartojamų kalorijų kiekiui ir, palyginti su kitais kardio treniruokliais, reikia palyginti nedaug pastangų.

„Globiamasis dviratis skirtas žmonėms, turintiems ortopedinių problemų, nes jis labai mažai veikia kūną ir netgi leidžia patogiai sėdėti juo naudojantis“, – aiškina CPT ir sporto salės savininkė Kate Meier. „Siekiant efektyviai deginti kalorijas, širdies susitraukimų dažnis turėtų būti gerokai padidintas virš ramybės lygio.Ant gulimojo dviračio, kuris nebus įmanomas, nes naudojant jį kūnas bus labai mažai apkrautas.“

Kai kuriems idėja apie intensyvią treniruotę nesukelia didelio jaudulio, o mažos galios treniruotės, tokios kaip gulimas dviratis, gali būti patrauklios dėl sėdimos pozos, kai juo naudojatės. Tačiau, palyginti su net paprastu stacionariu dviračiu, naudodamiesi šiuo kardio treniruokliu įtraukiate daug mažiau kūno ir širdies, o tai savo ruožtu sudegins mažiau riebalų nei atliekant pratimą, kuris įtraukia daugiau raumenų.

„Norėdami sudeginti tiek pat kalorijų, turėtumėte tam praleisti daug ilgiau nei kitiems kardiotreniruokliams“, – pažymi Meier. Gulimas dviratis siūlo kompromisą: mažesnės pastangos, bet ilgesnis laikas, praleistas sporto salėje, kurį būtų galima pakeisti pratimu, kuris yra šiek tiek sunkesnis, tačiau leidžia daug greičiau įlipti ir išlipti.

Shutterstock

Jei gulintį dviratį naudojate ortopedinėms problemoms spręsti, Meier siūlo pereiti prie plaukimo ir atlikti didesnį pratimą, kuris sumažina spaudimą jūsų sąnariams.Jei esate visiškai sveikas, bet vis tiek norite naudoti kardio treniruoklį, kuriame nereikėtų vaikščioti ant bėgimo takelio nuolydžio, kitas geriausias pasirinkimas būtų stacionarus dviratis arba irklavimo treniruoklis, pasak Meier.

„Irkluotojas yra viso kūno treniruotė, tinkama forma treniruos kojas ir viršutinės kūno dalies tempimo raumenis“, – aiškina ji. Vis dar sėdint ši mankštos forma įtraukia visą kūną, todėl per valandą galima sudeginti iki 1000 kalorijų, todėl tai yra verta laiko investicija į sporto salę. Jei jūsų širdis nusiteikusi važiuoti dviračiu, sukasi dviratis yra neabejotinai sunkesnis nei gulimas dviratis, todėl jis puikiai papildo jūsų pratimų rutiną. „Sukurtas dviratis ne tik sudegins kalorijas ir padidins ištvermę, bet ir sumažins kūno jėgą, jei bus naudojamas su tinkamu pasipriešinimo lygiu“, – pažymi Meier.

Galų gale rasti mankštos formą, kuri jums patinka ir kurią galite laikytis, bus geriausias dalykas jūsų širdies ir kraujagyslių sveikatai, o įdėję daug pastangų padėsite sudeginti riebalus ir sukurti didesnį svorio kalorijų deficitą praradimas.„Kažkam lengva pervertinti sporto salėje atlikto darbo kiekį ir manyti, kad jie sudegina daugiau kalorijų, nei iš tikrųjų yra“, – įspėja Meieris ir priduria: „Sudeginti didelį kalorijų kiekį reikės daug pastangų. išlaikomas tam tikrą laikotarpį.“

Investuodami laiką ir pastangas į savo treniruotę pasieksite reikšmingiausių rezultatų, todėl praleidę sėdimą dviratį ir pasirinkę sunkesnę viso kūno mankštą, jūsų kelionė svorio metimo link pasikeis labiausiai.

Kategorija: