Jasonas Momoa ir Lisa Bonet kažkada buvo legendinė Holivudo pora, tačiau anksčiau šį mėnesį pasklidus žiniai, kad pora išsiskyrė po 16 metų kartu, gerbėjai liko svarstyti, kas nutiko. Pora, susipažinusi per bendrą draugą 2004 m., pasidalijo gražia meilės istorija po to, kai atskleidė „mes buvome kartu nuo tos dienos, kai susitikome“, tačiau dabar porai artimi š altiniai dalijasi, kas iš tikrųjų lėmė jųdviejų gyvenimo pabaigą. santykiai.

Nors pradėjo sklisti gandai, kad poros santykiai tapo įtempti po to, kai Momoa palaikė „Aquaman“ kolegę Amber Heard, net po to, kai 35 metų aktorė sumušė jo podukrą Zoë Kravitz, realybė yra daug mažiau sensacinga. .„Jasonas labai susikoncentravęs į savo karjerą ir nori dirbti. Jis sulaukė sėkmės, tai jį skatina ir yra labai patenkintas“, – E! Naujienos.

Shutterstock per Tinseltown

"Lisa nori būti Los Andžele ir nesidomi su juo išvykti ilgą laiką, pridūrė š altinis ir pažymėjo, kad 54 metų vyras judėjo kita kryptimi ir tai netilpo. kartu su jos gyvenimo būdu. Jie atitrūko ir norėjo skirtingų dalykų."

Momoa ir Bonet turi du bendrus vaikus: Lola Iolani Momoa ir Nakoa-Wolf Manakauapo Namakaeha Momoa, o 42 metų aktorius taip pat palaiko gerus santykius su Kravitzu, kuris gimė iš pirmosios Bonet santuokos su dainininku Lenny. Kravitz. Pranešama, kad Zoë yra nusiminusi dėl santykių pabaigos, tačiau š altinis pažymėjo: „Jai taip pat labai patinka Džeisonas ir su juo geri santykiai, todėl labai liūdna, kad šis skyrius baigiamas. Ji myli juos abu, bet supranta, kad atėjo laikas jiems judėti toliau.„

Shutterstock per s_bukley

Buvusi pora anksčiau šį mėnesį socialinėje žiniasklaidoje pasidalijo bendru pareiškimu, kuriame paskelbė apie jų sąjungos pabaigą. Įrašas atskleidė: „Mes visi jautėme šių transformacinių laikų spaudimą ir pokyčius. Vyksta revoliucija, o mūsų šeima nėra išimtis, jaučiant ir augančią dėl vykstančių seisminių pokyčių“. Nuo tada ištrintas įrašas tęsėsi: „Taigi mes dalinamės savo šeimos naujienomis, kad santuokos keliai išsiskiria.“

"Laimei, kitas š altinis pasidalijo, kad išsiskyrimas vyksta draugiškai, sakydamas ŽMONĖMS: tai nebus skandalingos skyrybos, kai jie šneka vienas kitą. Jie abu labai dvasingi ir tiki aukštesnėmis jėgomis."

Kategorija: