Kiekvienas produktas, kurį įtraukite į savo odos priežiūros ir grožio rutiną, turėtų pagerinti veido spalvą ir sustiprinti pasitikėjimą savimi, kad odoje jaustumėtės puikiai. Tačiau yra keletas produktų ir įpročių, kurie, nepaisant jų rinkodaros ir prekės ženklo naudojimo, gali būti ne tokie puikūs jūsų odai, kaip norėtųsi atrodyti, laikui bėgant padarydami neigiamą poveikį odai.

Siekdami užtikrinti, kad jūsų grožio rutina iš tikrųjų būtų naudinga jūsų odos tikslams ir netyčia nepablogintų jūsų veido, kalbėjomės su Dr. P. Daniel Ward iš Ward MD, FormRx skincare ir Form Derm Spas, kad nustatytų įprastas odos priežiūros priemones. klaidą, kurią galite padaryti, ir ką turėtumėte daryti, kad išsaugotumėte savo odą.

Shutterstock

Pasikliaukite apsaugos nuo saulės gaminiais

Ne paslaptis, kad SPF yra vienas vertingiausių ingredientų, įtrauktų į bet kokį odos priežiūros režimą, kad būtų išvengta saulės žalos ir priešlaikinio senėjimo. Net ir tomis dienomis, kai neplanuojate leisti pinigų kaitindamiesi saulėje, vis tiek turėtumėte putoti veidą su stipriu SPF, kad apsaugotumėte savo gležną veido spalvą ir neatsirastų saulės dėmių bei kitų pažeidimų.

Tačiau ne visi SPF buvo sukurti vienodai, o jei remiatės prie pagrindo ar BB kremo, kuriame teigiama, kad jūsų pagrindinis apsaugos š altinis yra kremas nuo saulės, galite rizikuoti savo oda net nesuvokdami. tai.

Pirmiausia, jūsų odai pavojų kelia ne tikrasis produktas, o prielaida, kad vien šio SPF pakanka, kad jūsų odai būtų suteikta apsauga nuo saulės poveikio. „UVA ir UVB saulės spinduliai yra svarbiausias veiksnys, lemiantis odos senėjimą, saulės daromą žalą ir bendrą senesnę išvaizdą“, – aiškina Ward.„Kadangi tai yra pagrindinis odos senėjimo veiksnys, ar nemanote, kad tai taip pat turėtų būti jūsų prioritetas pirmoje vietoje, kalbant apie prevencinį produktą?“

Shutterstock

Naudojant losjoną ar pagrindą, kuriame yra SPF kartu su papildomu apsauginiu kremu nuo saulės, gali būti puiki papildoma premija, tačiau pasikliaujant vien šiais produktais jūsų odai kils pavojus, kad ji bus pažeista, nes šios formulės nėra sukurtos su padu. tikslas apsaugoti jūsų odą. Dėl šios priežasties tai gali būti ne pats efektyviausias produktas darbui.

Norėdami turėti kuo apsauginę odos priežiūros ir grožio rutiną, būtinai po makiažu naudosite apsaugos nuo saulės priemones, kad ateityje išvengtumėte senėjimo požymių. Vis tiek galite naudoti makiažo pagrindą su SPF, jei jums patinka formulė, tačiau pasikliaudami tuo apsaugosite, galite rizikuoti, todėl pasistenkite produktus skirti pagrindinei užduočiai, o ne padvigubinti.

„Kalbant apie senėjimą, aš moku savo pacientus suprasti, kad dauguma bendrųjų apsaugos nuo saulės priemonių, randamų savitarnos parduotuvėse, efektyviai neslopina UVB spindulių (B – nudegimams), kurie yra saulės spinduliai, sukeliantys nudegimus. mažai, kad išvengtų ir blokuotų UVA spindulius (A – senėjimui)“, – įspėja Ward. Tai padės rasti variantą, kuriame yra cinko titano, kad tinkamai apsaugotumėte odą, kad išvengtumėte nudegimų ir priešlaikinio senėjimo.

Gali būti patogu kreiptis į produktus, kurie reklamuoja du už vieną funkciją, bet geriausia, ką galite padaryti savo odai per savo grožio rutiną, tai rasti gerą kremą nuo saulės atskirai nuo pagrindo ar BB kremo, kuriame yra tik vienas darbas: apsaugoti jūsų odą.

Kategorija: