Mes žinome ir mylime Bella Hadid dėl nuolat stebinančios ir seksualios išvaizdos. Bella be kelnaičių vidury žiemos ir dėvi mažiausius bikinius. Niujorke gyvenanti supermodelis buvo pastebėtas sluoksniais, įskaitant milžiniškas pūstas liemenes ir per dideles kelnes, tačiau neseniai ji labiau nei bet kada nusirengė neseniai vykusioje „Victoria's Secret“ fotosesijoje. Negalime atsispirti jos žandikaulį slegiančio juodo apatinio trikotažo komplektui!

Victoria's Secret sausio 12 d. pateko į Instagram, kad pasidalintų daugybe reklaminių kadrų, skirtų artėjančiai Valentino dienos kampanijai – ir mums teko atsisėsti, kai pamatėme šiuos Bellos kadrus. ! Prekės ženklas parašė šį nuostabų kadrą: „Nesvarbu, ar esate pamišęs, ar palaimingai vienas, pasimėgaukite akinančiais stiliais, kurie dvelkia pasitikėjimu, kaip ir @bellahadid VSFeelTheLove“ ir surinko daugiau nei 200 tūkst.Gerbėjai komentarų skiltį užpildė širdingomis ir ugningomis emocijomis. Ir tai nenuostabu: Bella atrodė kaip supermodelio įkūnijimas su šiuo paprastu, bet itin seksualiu juodos spalvos liemenėlės ir apatinio trikotažo komplektu. Be to, kas galėtų nešioti deimantų vėrinį kaip diržą geriau nei pati pilvo grandinėlių karalienė?

Victoria's Secret

"25 metų gražuolė gruodį vėl prisijungė prie „Victoria&39;s Secret“ kaip vienas iš naujausių prekės ženklo keitimo veidų kartu su Hailey Bieber ir Priyanka Chopra. Bella atviravo Marie Claire apie savo sprendimą sugrįžti, sakydama: „Mane paskatino sugrįžti tai, kad jie atėjo pas mane ir tikrai įrodė, kad „Victoria&39;s Secret“ užkulisiuose taip smarkiai pasikeitė. Ir ji tikrai grįžo su trenksmu."

"Gražuolė brunetė pasidalijo stulbinančiais užkulisiais iš VS fotosesijos anksčiau šį mėnesį, vilkėdama itin skaidrią liemenėlės ir dirželių komplektą. Antraštė: @VICTORIASSECRET Dienos, kurias praleidome filmavimo aikštelėje, yra vienos iš geriausių dienų, kurias aš turėjau @mustafayanaz VS Soccer Tournament 2023. Įgalino keli mano mėgstamiausi angelai @raulmartinez1024 @felicitybwebb Bellos gruodžio 27 d. įrašas viršijo 1.4 mln. paspaudimų „Patinka“ iš jos 48,1 mln. sekėjų. Tokiems kaip Hailey Bieber ir Bella sugrąžinus veidus ir išlinkimus į prekės ženklą, nekantraujame pamatyti daugiau jų apatinio trikotažo."

Kategorija: